Noderīgi padomi

Labākie velosipēdu ražotāji

Liela velosipēdu izvēle
22 03 2023
virietis ar velosipedu brauc pa tacinu starp kalniem

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties velosipēdu sportam vai atpūtai, Jūs vēlaties, lai tas kalpotu ilgi un droši. Jauni velosipēdi – ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc, izvēloties velosipēdu, mēs ņemam vērā dažādus parametrus un funkcijas. Viens no svarīgākajiem no tiem ir zīmola nosaukums, kas bieži vien norāda, ko varat sagaidīt no viena vai otra velosipēda. Tiesa, pasaulē ir daudz velosipēdu ražotāju, un starp visiem šiem nosaukumiem ir viegli apmaldīties, jo īpaši tiem, kas nekad iepriekš nav iegādājušies jaunu velosipēdu. Tāpēc šajā gidā piedāvājam iepazīties ar mūsu ekspertu uzskatiem par labākajiem velosipēdu ražotājiem.

"Cube" velosipēdi

Šis zīmols darbojas kopš 1993. gada un kopš tā laika ir kļuvis par plaši pazīstamu visā Eiropā un ārpus tās. Uzņēmums ražo plašu velosipēdu klāstu, bet visvairāk ir pazīstams ar saviem kalnu velosipēdiem. "Cube" velosipēdi un to vācu kvalitāte ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki uzticas šim zīmolam.

cube velosipeds


"Kellys" velosipēdi

Šis uzņēmums darbojas jau vairāk nekā trīs desmitgades un noteikti ir iemantojis ievērojamu klientu uzticību. To pastiprina arī tas, ka visi zīmola velosipēdi tiek rūpīgi testēti. Tas palīdz nodrošināt, ka "Kellys" velosipēdi nesalūzīs uz ceļa un neizjauks braucēja ceļojumu. Veikalā ir pieejams plašs dažāda veida velosipēdu klāsts bērniem un pieaugušajiem.

"Fuji" velosipēdi

Ne velti tas ir japāņu velosipēdu zīmols. Pat viņa mūža ilgums kā īstam japānim – vairāk nekā 100 gadi! "Fuji" velosipēdi ir vieni no populārākajiem pasaulē, un tos var iegādāties dažādos modeļos: šosejas, kalnu un hibrīda. Japānas slavenais Fudzi kalns tiek asociēts ar skaistumu, varenību un noturību. Šķiet, ka šīs īpašības tiek pārnestas arī uz viņu ražotajiem velosipēdiem.

Lietuvas velosipēdi "Baltik Vairas"

Šis ir zīmols ar senām tradīcijām, kas darbojas kopš 1948. gada. Šis zīmols piedāvā plašu klāstu, kurā ir līdz pat 1400 dažādu modeļu. Tie ir labākie velosipēdu ražotāji Lietuvā un ir atzīti arī ārzemēs. "Baltik Vairas" velosipēdi ir augsti novērtēti Vācijā, Nīderlandē, Dānijā, Šveicē, Austrijā, Somijā un citur.

"Romet" velosipēdi

Uzņēmums ir apņēmības pilns ieviest inovācijas, tāpēc tā jaunie velosipēdi bieži vien nosaka jaunus velosipēdu dizaina un tehnoloģiju standartus, kuriem seko pasaule. "Romet" velosipēdi, daudzi to modeļi ir ideāls inovāciju, jaunāko tehnoloģiju, labas kvalitātes un pieņemamas cenas kombinācija. Tāpēc šis zīmols spēj apmierināt visdažādākās vajadzības. Uzņēmums izstrādā klasiskos pilsētas velosipēdus, brīvā laika velosipēdus, velosipēdus, kas īpaši paredzēti sportiskām aktivitātēm, modernus elektriskos velosipēdus un daudz ko citu. "Romet" zīmols ir ne tikai velosipēdi, bet arī mopēdi, motorolleri un pat motocikli. 


"Azimut" velosipēdi

Zīmols no Polijas. Tas specializējas visu veidu velosipēdu ražošanā, sākot no klasiskajiem pilsētas velosipēdiem līdz bērnu velosipēdiem, un ir nostiprinājis savu pozīciju šāda veida velosipēdu tirgū. Tas ir ļoti uzticams zīmols, kad runa ir par velosipēda izvēli jūsu bērnam. Protams, arī pieaugušie vienmēr atradīs sev tīkamu modeli. "Azimut" velosipēdiem vai vismaz lielākajai daļai no tiem ir retro stila dizains. Tas varētu patikt daudziem riteņbraukšanas entuziastiem, kas augstu vērtē autentiskumu, tradīcijas un nostalģiju. 

sieviete stav pie pilsetas velosipeda azimut