Noderīgi padomi

Lētas ziemassvētku dāvanas līdz 15 eiro

Plaša izvēle Ziemassvētku rotājumiem
09 11 2020
zelta davana ar eglisu rotajumiem uz balta galda
Vēlamies visus sveikt visskaistākajos gada svētkos un patīkami pārsteigt – bet jāatzīst, kas tas ir būtisks trieciens mūsu makiem. Tādos gadījumos īpaši noderēs lētas Ziemassvētkus dāvanas, kuras var būt ne tikai simboliskas, bet arī ļoti noderīgas. Ja jūs zināt, kādu summu grasāties tērēt tai vai citai dāvanai – tad šai sarakstā jūs atradīsiet daudzas viegli īstenojamas idejas.

Ziemassvētku dāvanas līdz 5 eiro

Ziemassvētku rotājumi. Burvīgu svētku simbolu mājai nekad nemēdz būt pārāk daudz – tie noteikti atradīs savu vietu starp visiem citiem suvenīriem. Ja jūs meklējat Ziemassvētku dāvanu līdz 5 eiro vērtībā, tad šajā cenu kategorijā jūs atradīsiet daudzus elegantus mājas rotājumus: tās var būt sveces, svečturi, eglīšu dekorācijas un citi līdzīgi svētku simboli.

ziemassvetku dekoracijas majai

Gleznas pēc numuriem. Šī ir – jautra un relaksējoša nodarbība, kas ļaus izbaudīt savus šedevrus bez īpašām prasmēm. Šāda dāvana patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem – pat ar ierobežotu budžetu, Jums būs iespēja sagādāt patīkamu pārsteigumu.

glezna pec numuriem uz ziemassvetkiemglezna pec numuriem ziemassvetkos

USB atmiņas kartes. Šie datu nesēji noderēs gan darbā, gan arī mājās, tāpēc ļoti iespējams, ka tāda praktiska dāvana iepriecinās ikvienu jums pazīstamu cilvēku. Lai gan tam ir grūti noticēt, bet pašlaik var iegādāties USB atmiņas karti ar diezgan lielu atmiņu, nepārsniedzot 5 eiro limitu!

usb karte ziemassvetku davana

Krāsojamās grāmatas. Ja vēlaties iepriecināt bērnus, iztērējot tikai dažus eiro, sameklējiet viņiem interesantu krāsojamo grāmatu. Šādās publikācijās var attēlot bērnu iecienītākos varoņus, dažādus dzīvniekus un citus smieklīgus zīmējumus. Jautra nodarbība mazākajiem noteikti būs nodrošināta!

bernu krasojamas gramatas ziemassvetku davanas

Oriģinālās pildspalvas. Parasta pildspalva nekad nenonāk visvēlamāko dāvanu sarakstā, tomēr oriģināla izskata pildspalva to var. Interesantas formas, saistība ar aizraušanos vai dzīves veidu, nozīmīgi uzraksti – tie ir tikai daži risinājumi, kas tiek izmantoti, lai pilnveidotu katru dienu izmantotās rakstāmlietas. Tādas – ne visai dārgas Ziemassvētku dāvanas būs ne tikai jautrs, bet arī noderīgas!

originala pildspalva ziemassvetku davanapapirs un originala pildspalva uz ziemassvetku galda

Saldumi. Reti kurš no mums var pretoties šokolādei, konfektēm vai citiem līdzīgiem gardumiem. Ja Jums ir šāds draugs vai kolēģis, tad noteikti nevajadzēs ilgi domāt – jebkura salda dāvana būs viena no labākajām izvēlēm.

ziemassvetku saldumi un sokolade davana

Tējas komplekts. Šo dzērienu retāk vai biežāk dzer katrs, bet tējas kastītes maksā diezgan maz, tāpēc pat ar ierobežotu budžetu var pastāvīgi izveidot dažādu garšu komplektu. Ja jūs to eleganti izrotāsiet, tad grūti būs atteikties no tādas dāvanas!

ziemassvetku tejas tasekruze ar ziemassvetku teju

Burvīgas šalles. Sievietes labi zina, ka ir pietiekami pievienot apģērbam tikai vēl vienu interesantu detaļu, lai viss tēls spīdētu jaunās krāsās. Ieprieciniet viņas ar jaunu šalli – ja izvēlēsieties viegli pielāgojamu šalles toni, tad dāmas noteikti izdomās, kā šo aksesuāru saskaņot ar savu garderobi.

sieviete ar ziemassvetku salli un cepuri ara

Rotaļlietu figūriņas. Bez dāvanām nepaliks arī mazuļi – rotaļlietu figūriņas ne tikai atgādinās iecienītos personāžus, bet arī attīstīs viņu iztēli lomu spēlēs. Tiesa, nāksies pacensties, izlemjot – kādas figūriņas atstās vislielāko iespaidu uz viņiem, lai gan ar tāds uzdevums jums grūtības nesagādās.

figuras ka simboliska davana ziemassvetkos

Ziemassvētku zeķes. Šāda Ziemassvētku dāvana būs gan jautra, gan ļoti praktiska – galu galā, šādas zeķes var nēsāt ne tikai svētku laikā, bet arī tad, kad pietrūkst komforta vai ir siltuma trūkums. Drosmīgākie tās piemēros savā "svētku" garderobē, bet citi tevi atcerēsies ar labu vārdu, pavadot laiku mājās.

ziemassvetku zekes ar tejas kruzi pie kaminagimene ziemassvetku zekes majas

Ziemassvētku dāvanas par 10 eiro

Rezerves barošanas avoti. Ja jūs meklējat praktisku un noderīgu dāvanu līdz 10 eiro vērtībā, tad “Power bank” noteikti būs viens no labākajiem risinājumiem. Tā būs īpaši piemērota jūsu paziņām, kuri bieži ceļo, taču ne mazāk patiks arī tiem, kas nevar lepoties ar ilgi darbojošos tālruņa bateriju.

rezerves barosanas akumulators ziemassvetku davana

Stilīgas porcelāna krūzītes. Šāda dāvana var šķist ne visai oriģināla, taču šādi Jūs domāsiet tikai līdz brīdim, kad apskatīsiet mūsdienu krūzīšu sortimentu. Šādam krūzītēm var būt interesantas formas vai krāsas – no šāda trauka ir vēl patīkamāk dzert kādu no iecienītākajiem dzērieniem.

porcelana tejas tases ziemassvetkosziemassvetku teja porcelana kruze

Vizītkaršu vāki. Ne visai dārgas dāvanas Ziemassvētkos bieži izvēlas kolēģiem vai biznesa partneriem – ja jūs meklējat kaut ko tamlīdzīgu, tad jums lieliski noderēs eleganti vizītkaršu vāki. Tiem, kas vēlas nedaudz pasmieties – mēs piedāvājam izvēlēties vākus ar jautriem uzrakstiem. Tad dāvana būs ne tikai lēta, bet arī oriģināla.

vizitkarsu macins ziemassvetku davana

Dabīgo materiālu servēšanas trauki. Ja meklējat lētu Ziemassvētku dāvanu dabīguma un EKO stila cienītājiem, Jūs noteikti nekļūdīsieties, uzdāvinot paplātes, šķīvjus vai citus traukus, kas ir izgatavoti no šādiem materiāliem. Bambuss, koksne, palmu lapas – šīs ir tikai dažas no populārākajām izvēlēm.

ziemassvetku galds ar traukiem no dabigiem materialiem un salvetem

Kosmētikas komplekti. Dāvināti kosmētiskie līdzekļi agrāk vai vēlāk tiks izmantoti – ja jūs visaugstāk novērtējat praktiskas idejas, tad jāapsver arī tāds variants. Izvēloties šo cenu kategoriju, jūs atradīsiet daudzus vērtīgus piedāvājumus: netērējot vairāk par 10 eiro, var izvēlēties greznu, ar rokām gatavotu kosmētiku, jautrus komplektus bērniem vai grima komplektus dāmām.

ziemassvetku kosmetikas komplekts

Interjera kastītes. Katram no mums mājās ir daudz dažādu mazu priekšmetu, kuriem pastāvīgi ir jāmeklē uzglābāšanas vieta – šādas kastītes šādos gadījumos kļūst par īstu glābiņu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šobrīd tirgū ir pieejami ārkārtīgi stilīgi varianti, kas noteikti kļūs par mājas vai biroja interjera rotājumu.

ziemassvetku detalas interjera

Elektriskās garšvielu dzirnaviņas. Jums ir draugi vai paziņas, kam patīk rosīties virtuvē un arvien pārsteigt jūs ar saviem kulinārijas eksperimentiem? Tad jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties viņiem tādu dāvanu. Tādējādi jūs izvairīsieties no lielām investīcijām un parādīsiet, ka lieliski zināt, kas viņiem visvairāk patīk!

ziemassvetku garsvielu komplekti svetkiem

Grāmatas. Interesantas nodarbes ne vienmēr prasa lielus ieguldījumus – tuvāk apskatot populārākās grāmatas, Jūs par to uzzreiz pārliecināsieties. Atliks tikai noskaidrot, kāda žanra grāmatas Jūsu draugiem patīk visvairāk. Kaislīgi romāni, fantastiski stāsti, kontents personības attīstībai vai ēdienu receptes – šie ir tikai daži no populārākajiem, taču noteikti ne vienīgie pieejamie varianti.

iepakotas gramatas ziemassvetkosgramatas lasisana ziemassvetku rita blakus eglei

Smaržas bērniem. Tādu dāvanu Ziemassvētkos labprāt vēlas ikviens mazulis, kas dodas pieaugušo pasaulē un kopē vecāku uzvedību. Smaržas mazuļiem parasti ir rotātas ar pazīstamiem personāžiem – tādēļ ar tām iesmaržināties ir vēl patīkamām!

ziemassvetku bernu smarzas davana

Mīksti pledi. Aukstajos vakaros nav nekā labāka par laika pavadīšanu ar tasi tējas, ietinoties mīkstajā pledā un skatoties savu iecienītāko filmu vai sēriālu. Tāpēc pat šāda Ziemassvētku dāvana būs ļoti praktiska, jauka un pats galvenais – pavisam nedārga.

para ar ziemassvetku pledu blakus ziemassvetku eglei un kaminam

Ziemassvētku dāvanas par 15 eiro

Dimantu mozaīkas. Šī ir – lieliska dāvana, kas ļauj dāvanas saņēmējiem pārliecināties, ka katrs no mums īstenībā ir mākslinieks. Līmējot mazus dimantiņus, Jūsu draugi un ģimenes locekļi varēs radīt patiešām elpu aizraujošus šedevrus. Šāda aktivitāte ir piemērota gan pieaugušajiem, gan arī bērniem – vissvarīgākais, lai netrūkst pacietības.

dimantu mozaika ziemassvetkos

Portatīvie skaļruņi. Šis variants būs lieliski piemērots tad, ja jāizvēlas ne visai dārga Ziemassvētku dāvana melomāniem. Portatīvie skaļruņi ļaus viņiem vienmēr kustēties mūzikas ritmā, bet jūs izvairīsieties no lieliem tēriņiem, tāpēc apmierinātas būs abas puses.

portativs skalrunis blakus ziemassvetku lampinam

Datora dzesēšanas paliktņi. Šī Ziemassvētku dāvana, iespējams, neizklausās pēc ļoti jautras, taču ir acīmredzami, ka tiem, kas daudz laika pavada pie datora, tā būs ļoti noderīga. Ja Jums ir šāds draugs vai kolēģis, bez šaubām, ka šī būs vislabākā dāvana, ko varētu uzdāvināt.

portativais dators uz ziemassvetku galda

Smieklīgi krekli. Tāds apģērbs ir viens no labākajiem veidiem, kā visiem pastāstīt par savām vērtībām vai - kā šajā gadījumā, - atklāt, ka jūs domājat par nākamo dāvanas saņēmēju. Ja jūs trāpāt precīzi, tad varat nešaubīties – šo lēto dāvanu Ziemassvētkos atcerēsies vēl ilgi!

Garšvielu komplekti. Nav noslēpums, ka jebkura ēdiena garša ir atkarīga arī no izvēlētajām garšvielām – ja Jums ir mīļie, kas piekristu šādam apgalvojumam, tad garšvielu komplektam vajadzētu viņus patīkami uzmundrināt. Tas iedvesmos jaunajiem kulinārijas atklājumiem, un, ja Jūs meklējat stilīgu dizainu, komplekts kļūs arī par burvīgu virtuves rotājumu.

ziemassvetku garsvielu komplekti davana

Vafeļu pannas. Šo ēdienu mēs ar nostaļģiju atceramies kopš bērnības, tomēr paši parasti joprojām to neesam iegādājušies. Ja jūs jau zināt, uz kuru var attiecināt iepriekš teikto, tad nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties tādu dāvanu. Mīlestība pret ēdienu un vēlme gatavot – galvenās prasības, kādas izvirzāmas šīs dāvanas nākamajam ieguvējam.

vafeles uz ziemassvetku galda ar karstvina glazimajas vafeles uz ziemassvetku galda

Vitamīni. Vienmēr ir noderīgi uzlabot savu imunitāti un parūpēties par savu skaistumu un labsajūtu. Ja Jums ir draugi, kuri to pastāvīgi aizmirst, pat neiztērējot daudz naudas, ir iespējams palīdzēt viņiem šo kļūdu izlabot. Šāda Ziemassvētku dāvana noteikti parādīs, cik daudz viņu labsajūta Jums nozīmē.

vitamini un uztura bagatinataji ziemassvetku davana

Matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļi. Tāpat kā kosmētikas līdzekļu, arī matu kopšanas preču nekad nemēdz būt pārāk daudz. Ja jūsu budžets nepārsniedz 15 eiro, jūs varat atrast daudzus ievērības cienīgus produktus. Un tomēr, ja jūs neesat pārliecināts par to, kāds matu tips ir jūsu tuviniekiem, tad labāk neeksperimentējiet un izvēlieties universālus izstrādājumus, - tad jūs noteikti nekļūdīsieties.

matu ieveidosanas un kopsanas lidzekli ziemassvetkos

Mājas parfimērija. Dažreiz pat grūti noticēt, cik ļoti mūs ietekmē dažādas smaržas – mūsu mājās dažādi aromāti kļūst par sava veida interjera akcentu. Ja labi pazīstat savus draugus, varat viegli izvēlēties viņiem tīkamāko aromātu – vēl jo vairāk tāpēc, ka starp tiem ir arī ļoti daudzpusīgi, vairāk vai mazāk visiem patīkami aromāti.

majas parfimerija viesistaba uz galda blakus ziemassvetku lampinam

Galda spēles. Tādas Ziemassvētku dāvanas, kas maksā lēti, aizraus ne tikai bērnus, bet arī azartiskus pieaugušos. Bagātiniet ģimenes vakarus ar jaunu aktivitāti – jūs visi kopā varēsiet to izmēģināt svētku vakarā!

galda speles ka ziemassvetku davana

Šos un līdzīgus ne visai dārgus variantus jūs atradīsiet daudz vairāk, tāpēc, veltot nedaudz laika dāvanu meklēšanai, jūs bez lielām investīcijām varēsiet pārsteigt savus tuviniekus. Jo agrāk sāksiet, jo vairāk jums būs izredžu ietaupīt. Lētas Ziemassvētku dāvanas internetveikalā 220.lv jau gaida jūs!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.2/5
21 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.