Noderīgi padomi

Noderīga informācija, kas būtu jāzina par automātiskajiem kafijas automātiem

Plaša izvēle kafijas automātiem
17 09 2019
kafijas automata kafija

Noteikti, ka lielākajai daļai cilvēku, rīts iesākas ar gardu kafijas tasīti. Tieši kafijas dzeršana vairumam jau ir kļuvusi par ikrīta rituālu. Tā dod mundrumu un palīdz cilvēkiem ātrāk pamosties no rīta, lai viņi būtu gatavi ikdienas darbiem. Ir vairāki kafijas pagatavošanas veidi. Viens no populārākajiem noteikti būs vienkārša kafijas iebēršana krūzītē un apliešana ar ūdeni. Arī šāda kafija ir garda. Tomēr vēl gardāku kafiju Jūs varat baudīt, ja tā ir gatavota kafijas automātā. Ir pieejami vairāku veidu kafijas automāti. Lai saprastu, kādu kafijas automātu iegādāties, vispirms Jums ir jāizvērtē savas vajadzības un vēlmes.

Vajadzību apzināšanās

Pirms iegādājieties kafijas automātu, izvērtējiet, kādam mērķim Jums tas ir vajadzīgs. Ir tādi kafijas automāti, kas pēc funkcijām ir ļoti vienkārši, piemēram, tie spēj pagatavot tikai vienu kafijas veidu. Un ir tādi kafijas automāti, kas ir jau daudz sarežģītāki, jo tie spēj pagatavot dažādus kafijas dzērienus. Vēl viens būstisks faktors ir kafijas automāta izmērs. Paši profesionālākie kafijas automāti parasti ir diezgan lieli un tiem ir vajadzīgs daudz vietas. Tomēr tie kafijas automāti, kas ir paredzēti lietošanai mājās, parasti izmēra ziņā ir diezgan mazi un tos ir viegli pārvietot.

Ja Jums un Jūsu viesiem vai ģimenes locekļiem patīk dzert daudz kafijas un patīk arī baudīt dažādus kafijas dzērienus, tad Jums vajadzētu iegādāties tādu kafijas automātu, kam ir liela veiktspēja un jauda. Taču, ja kafiju parasti baudat viens, tad Jums derēs diezgan vienkāršs kafijas automāts.

Ja kafijas automātu vēlaties iegādāties birojam, kur ikdienā tas tiks darbināts visu dienu, tad Jums jāiegādājas tieši šādām vajadzībām paredzēts kafijas automāts. Šādi kafijas automāti būs dārgāki, taču būs kvalitatīvi un vienmēr labi darbosies.  


Kafijas automātu veidi

Kā jau iepriekš tika minēts, tad ir pieejami dažādi kafijas automātu veidi. Tie atšķiras ne tikai pēc vizuālā izskata, bet arī pēc funkcijam. Kādi tad ir kafijas automātu veidi?

  • Manuālais pusautomāts. Šajā kafijas automātā var pagatavot lielisku espresso, kā arī kafijas dzērienus, kuriem nepieciešams pievienot putotu pienu. Šājā automātā var likt kafijas kapsulas, kā arī beramo kafiju.
  • Kafijas spilventiņu automāti. Šie kafijas automāti ir ļoti līdzīgi automātiem ar kapsulām. Atšķirība tāda, ka kapsulas tiek aizstātas ar kafijas spilventiņiem. Jāsaka gan, ka šādi kafijas automāti vairs nav īpaši izplatīti.
  • Kafijas kapsulu automāti. Šī būs ļoti laba izvēle, ja kafiju vajadzēs pagatavot mājās vai birojā, kurā nav daudz darbinieku. Šajā automātā kafija pagatavojas ļoti ātri. Veikalos ir pieejamas kapsulas ar dažādiem kafijas dzērieniem. 

Kafijas kapsulas:


  • Automātiskie kafijas automāti. Viens no lielākajiem šādu automātu plusiem ir tāds, ka kafijas pagatavošanas process ir pilnībā automatizēts. Jums pašam ir tikai jānospiež viena poga un automāts pats visu izdarīs Jūsu vietā. Šo kafijas automātu var lietot gan mājās, gan birojos, kā arī kafejnīcās. 

Tieši automātiskie kafijas automāti kļūst arvien populārāki. Daudzi cilvēki apgalvo, ka tieši šāds kafijas automāts ir nepieciešams ikvienā mājā. Taču, ko Jums vajadzētu zināt par šiem kafijas automātiem, pirms to iegādāšanās? Turpinājumā atradīsiet noderīgu informāciju. 

Kafijas automāti bez piena sistēmas

Šadi kafijas automāti būs ideāli piemēroti, ja Jums patīk baudīt espresso vai melno kafiju. Kafijas pagatavošana šajā automātā  būs ļoti vienkārša. Šajā kafijas automātā ir iebūvētas kafijas dzirnaviņas un tas ir bez piena sistēmas.

Kafijas automāti ar manuālo tvaika piena putotāju

Ja uzskatat sevi par vienu no lielākajiem melnās kafijas piekritējiem, reizēm var būt tā, ka Jums tomēr kārojas kafiju ar pienu. Šādā gadījumā Jums vispiemērotākais būs kafijas automāts, kurā ir iebūvētas dzirnaviņas, kā arī manuālais piena putotājs. Protams, Jums būs nepieciešams kāds laiks, lai iemācītos pagatavot perfektas piena putas, taču Jums tas noteikti izdosies.  

Kafijas automāti ar automātisko piena sistēmu

Šis būs ideāls variants, ja Jums patīk dzert kafiju ar pienu. Ar šo kafijas automātu varēsiet pagatavot savus iemīļotos dzērienu tikai ar vienu pogas spiedienu. Kafijas automāts pilnībā visu izdarīs Jūsu vietā. 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.4/5
12 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?