Iepirkumu gids

Populārākās galda spēles garajiem ziemas vakariem

Populārākās galda spēles
05 11 2018
popularakas galda speles

Kad iestājas aukstuma sezona, daudz vairāk laika nākas pavadīt savā mājoklī, taču, tas nebūt nenozīmē to, ka būs jāgarlaikojas. Gluži otrādi – iesaistot spēlēs citus tuviniekus, jūs varēsiet īpaši jautri un piepildīti pavadīt ziemas vakarus. Šim nolūkam būs vajadzīgs labs garastāvoklis un attiecīgais noskaņojums, kā arī kaut viena galda spēle. Ja kādu laiku jūs netikāt domājuši par šādām lietām, tad mēs piedāvājam iepazīties un izmēģināt populārās spēles.


Monopols. Nav vajadzības iepazīstināt ar tādu galda spēli, ko sauc par Monopolu, - tā atrodas vispopulārāko spēļu sarakstā ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Tādēļ, ja vien jūs līdz šim vēl neesat izmēģinājuši spēlēt šo spēli, tad tā sagādās pārsteigumu! Pirkt, pārdot, iznomāt, būvēt un radīt stratēģijas – šeit darba pietiks daudziem, drūmajiem ziemas vakariem, savukārt vienkāršie spēles noteikumi būs labi saprotami gan mazajiem, gan arī lielajiem.

Katanas salas ieceļotāji. Visu ģimeni iesaistošā galda spēle ļaus vieglāk izprast apmetņu attīstības procesu, un pašiem piedalīties to attīstīšanā. Par uzkrātajiem resursiem jūs būvēsiet jaunas pilsētas, ieklāsiet ceļus un centīsieties gūt uzvarētāja titulu. Tādējādi radīsies azarts un neliela konkurence, jāteic, ka tādēļ spēle kļūs vēl interesantāka!

Dambrete un šahs. Klasiskās un visiem brīnišķīgi zināmās spēles šoziem var atdzimt jaunai dzīvei. Organizējiet ģimenes turnīru un izvēlieties visstiprāko! Pirmajiem cīniņiem un maziem bērniem būs piemērota saprotamā dambretes spēle, bet, kad būs vēlme sajust lielāku izaicinājumu, tad lieti noderēs šahs.

Alias. Spēle, kā sakarā rodas azarts un daudzas smieklīgas situācijas, ļauj pārbaudīt savus spēkus atminot un aprakstot dažādu jomu vārdus vai arī populārus cilvēkus. Esiet piesardzīgi – citu spēlētāju pieredze teic, ka neatlaidīgu cīniņu laikā nav iespējams iztikt bez strīdiem! Un tomēr, ja jūs aplūkosiet šo spēli kā jautru brīvā laika pavadīšanas nodarbi, tad jūs ne tikai jautri pavadīsiet vakaru, bet arī paplašināsiet savu vārdu krājumu.

ClueDo. Ziemassvētku laikā gaisā virmo noslēpumu gars, un ja jūs vēlaties, lai noslēpumu būtu vēl vairāk, tad veiciet nopietnas slepkavības izmeklēšanu! Šī detektīvu spēle liks krietni padomāt un tai pašā laikā piesātinās jūsu vakaru ar jauniem un neatkārtojamiem iespaidiem, - jūs pat nemanīsiet, cik ātri paskrien laiks.

Speak Out. Šī spēle, kas kļūst arvien populārāka pēdējā laikā, iemācīs runāt daudz skaidrāk. Ievietojot mutē īpašu iemuti, jums būs jāizrunā vārdi tā, lai tos saprastu jūsu komandas draugi. Šāda jautra un bezrūpīga darbība sasmīdinās pat visnopietnākos ģimenes locekļus. Ja svētku periodā ir vēlme izjust labas emocijas, tad šī spēle jums būs pavisam noteikti piemērota!

Jūras kauja. Vai jūs vēl spēlējat veco, labo jūras kauju uz rūtiņpapīra? Pienācis laiks atstāt to pagātnē – šobrīd šai spēlei ir īpaša pierīce, kas ļaus vēl ērtāk izveidot stratēģijas, lai sagrābtu pretinieka kuģi! Jūs varat nemaz nešaubīties, ka šī nodarbe iepatiksies visiem ģimenes locekļiem.

Tādā gadījumā, ja jūs esat nolēmuši notestēt visas šīs galda spēles, tad jums būs ko darīt līdz pat gada skaistāko svētku atnākšanai. Jo uzturēt siltas attiecības ar tuviniekiem ir nepieciešams ne tikai svētku laikā – šīs spēles var kļūt par lielisku vakaru tradīciju brīvdienās!

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.