Noderīgi padomi

Populārākās galda spēles ikvienam

21 12 2021
popularakas galda speles

Kad laika apstākļi nelutina un ārā paliek vēsāk vai līst lietus, jums nākas pavadīt vairāk laika mājās, taču tas nenozīmē, ka tam ir jābūt garlaicīgi pavadītam - tieši pretēji, iekļaujot citus ģimenes locekļus, jūs varat jautri un saturīgi pavadīt ziemas vakarus. Tam būs nepieciešams labs garastāvoklis, apņēmība un vismaz viena galda spēle - ja jūs tpar tām kādu laiku esat aizmirsis, iesakām satikties un izmēģināt populārākās. Galda spēles radīs lielisku svētku noskaņu ikvienā ballītē. Šīs jautrās galda spēles noteikti atstās milzīgu iespaidu arī uz jaunākajiem ģimenes locekļiem.

plasa galda spelu izvele jautriem vakariem

Galda spēles bērniem

Bērniem patiks sekojošās galda spēles:

Čūskas un kāpnes

Spēles uzvarētājs būs tas, kuram būs visveiksmīgākais kauliņš -, sasniedzot kāpņu kasti, jārspēj savi konkurenti, kamēr gaidītā čūska atgriezīsies. Nav nepieciešama papildu apmācība, lai spēlētu šo spēli un tā būs piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

Outfoxed!

Ļaujiet bērniem justies kā īstajiem detektīviem, kuri mēģina atrisināt ļoti svarīgu dilemmu – kurš uzdrīkstējās nozagt Plumpert kundzes slaveno kūku. Mazajiem būs iespēja atrast šī deserta zagli, apkopojot pierādījumus un noskaidrojot aizdomās turamos. Tas nebūs viegli, bet, ja viņi visi strādās vienotā komandā, pat viltīgākā lapsa nevarēs paslēpties no šādiem detektīviem!

Hasbro „Connect 4 Shots“

Šī ir – jautra un diezgan aktīva spēle, kuru ir ieteicams izvēlēties vismaz 8 gadus vecām atvasītēm. Bērniem būs jāmet bumbiņas tīklā: tas, kurš visvairāk trāpīs mērķī, kļūs par uzvarētāju. Taču nedomājiet, ka viss būs tik vienkārši – bērni saskarsies ar dažādiem izaicinājumiem, kas šo spēli padarīs vēl aizraujošāku.

Uzmini kurš?

Var teikt, ka šī ir klasiska galda spēle. Tiek uzdoti jautājumi, uz kuriem var atbildēt tikai ar "jā" vai "nē", lai noskaidrotu noslēpumainos varoņus. Krāsainas kartītes un karikatūriskas ilustrācijas nodrošinās, ka jums nebūs garlaicīgi!

Galda spēles ģimenei

gimene spele galda speles

Jums noteikti vajadzētu izmēģināt šīs galda spēles kopā ar visu savu ģimeni:

Codenames

Šī ir – intriģējoša spēle, kas ir pilna ar noslēpumiem un dažādiem padomiem. Šī spēle ir lieliski piemērota kuplākai ģimenei. Sadaloties komandās un uzlikot šifrējumus dažādiem nosaukumiem, Jūs mēģināsiet pēc iespējas ātrāk uzzināt, kurš ir slepkava. Šķiet ļoti vienkārši? Lielākā intriga ir tā, ka patiesībā īsts slepkava slēpjas starp Jums!

Monopols

Nav nepieciešams iepazīstināt ar klasisko galda spēļu monopolu: tas lepojas ar atrašanos populārāko spēļu sarakstos ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Tātad, ja jūs vēl neesat izmēģinājis šo spēli, neuztraucieties! Pirkšana, pārdošana, iznomāšana, veidošana, stratēģiju izstrāde - aktivitāšu pietiks drūmam ziemas vakaram, ar viegli saprotamiem noteikumiem gan maziem, gan lieliem.


Zīmējums gaisā PICTIONARY AIR

Tā ir - jautra, interaktīva spēle, kurā viens spēlētājs zīmē gaisā, un viņa komandas biedriem ir jāuzmin, ko viņš vēlas attēlot, ieraugot attēlus ekrānā. Šādus zīmējumus ir iespējams arī iemūžināt, tāpēc laba garastāvokļa un izklaides Jums noteikti netrūks. Izgaismotā pildspalva var būt saderīga ar televizoru, viedtālruni vai planšetdatoru.

Dzīves spēle

Sākumā tā var šķist ļoti vienkārša un nesaistoša spēle, kurā Jums būs jautri izvēlēties jaunu dzīves veidu, un Jūs pat varēsiet audzēt mājdzīvniekus. Tomēr, uzvarētājs būs tas, kas jau no paša sākuma pieņems stratēģiski pareizus lēmumus, lai ar šo darbību palīdzību nopelnītu visvairāk naudas. Ļoti iespējams, ka Jūs pavadīsiet vairāk nekā vienu vakaru, spēlējot šo spēli.

Katana

Ģimenei draudzīga galda spēle ļaus labāk izprast apmetņu attīstības procesu un dot ieguldījumu to attīstībā. No jūsu uzkrātajiem resursiem jūs veidosiet jaunas pilsētas, veidosiet ceļus un sasniegsiet uzvarētāja titulu - tas radīs nelielu satraukumu un vieglu konkurenci, bet padarīs spēli vēl aizraujošāku!

Galda spēles pusaudžiem

Pat visprasīgākos pusaudžus varētu ieinteresēt kāda no šīm galda spēlēm:

Tornis

Slavenajai Jenga spēlei tagad ir vairāk nekā viens konkurents, taču neatkarīgi no tā, kuru zīmolu izvēlēsieties, spēles būtība būs tāda pati. Izvelkot vienu bloku no torņa, jums tas jānovieto augšpusē tā, lai tas nenokristu - sākumā tas var šķist ļoti vienkārši, taču patiesībā šī spēle prasa izveicību, koncentrēšanos un pārdomātu stratēģiju!


Scrabble

Šī ir – jautra vārdu spēle, kura ir pazīstama daudziem pusaudžiem. Latviešu valodas versija ļaus ievērojami paplašināt vārdu krājumu un, protams, nodrošinās jautru laika pavadīšanu, parādot citiem savas prāta spējas un sacenšoties ar draugiem. Ļoti iespējams, ka arī Jūs izdomāsiet pievienoties šai jautrajai aktivitātei – tad tā kļūs vēl interesantāka un intriģējošāka.

5 sekundes

Ļoti azartiska galda spēle, kas noteikti piesaistīs pat skeptiskus pusaudžus. Viņiem būs viegli uzskaitīt 3 suņu šķirnes vai kaut ko tamlīdzīgu piecu sekunžu laikā, un īstermiņā tas var būt izaicinājums. Jo vairāk spēlētāju - jo vairāk azarta, tāpēc jums vajadzētu pievienoties šai jautrajai spēlei!