Noderīgi padomi

Populārākās galda spēles garajiem ziemas vakariem

Populārākās galda spēles
27 11 2019
popularakas galda speles

Kad laika apstākļi nelutina un ārā kļūst auksti, jums nākas pavadīt vairāk laika mājās, taču tas nenozīmē, ka tam ir jābūt garlaicīgi pavadītam - tieši pretēji, iekļaujot citus ģimenes locekļus, jūs varat jautri un saturīgi pavadīt ziemas vakarus. Tam būs nepieciešams labs garastāvoklis, apņēmība un vismaz viena galda spēle - ja jūs tpar tām kādu laiku esat aizmirsis, iesakām satikties un izmēģināt populārākās. Ziemassvētku galda spēles radīs lielisku svētku noskaņu.

Galda spēles bērniem

Jaunākos ģimenes locekļus varētu aizraut šīs jautrās galda spēles:

Čūskas un kāpnes. Spēles uzvarētājs būs tas, kuram būs visveiksmīgākais kauliņš -, sasniedzot kāpņu kasti, jārspēj savi konkurenti, kamēr gaidītā čūska atgriezīsies. Nav nepieciešama papildu apmācība, lai spēlētu šo spēli un tā būs piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

Loto attēls. Tradicionālā loterijas spēle ir paredzēta jaunākajiem bērniem, kuriem visas loterijas biļetes būs jāaizpilda ātrāk nekā citiem. Spēlējot šo spēli, bērniem tiks bagātināts vārdu krājums, attīstīta koordinācija, attīstīta uzmanība un, protams, lieliski pavadīts laiks!

Uzmini kurš? Var teikt, ka šī ir klasiska galda spēle. Tiek uzdoti jautājumi, uz kuriem var atbildēt tikai ar "jā" vai "nē", lai noskaidrotu noslēpumainos varoņus. Krāsainas kartītes un karikatūriskas ilustrācijas nodrošinās, ka jums nebūs garlaicīgi!

ClueDo. Ziemassvētku sezona ir noslēpumu pilna, un, ja vēlaties vairāk, esiet gatavi atmaskot nopietno slepkavību! Mazajiem pieaugušajiem tā var būt unikāla spēle, kas ļaus trenēt prātu, vienlaikus labi pavadot laiku un izklaidējoties.

Galda spēles ģimenei

Jums vajadzētu izmēģināt šādas galda spēles kopā ar visu ģimeni:

Monopols. Nav nepieciešams iepazīstināt ar klasisko galda spēļu monopolu: tas lepojas ar atrašanos populārāko spēļu sarakstos ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Tātad, ja jūs vēl neesat izmēģinājis šo spēli, neuztraucieties! Pirkšana, pārdošana, iznomāšana, veidošana, stratēģiju izstrāde - aktivitāšu pietiks drūmam ziemas vakaram, ar viegli saprotamiem noteikumiem gan maziem, gan lieliem.

Catan. Ģimenei draudzīga galda spēle ļaus labāk izprast apmetņu attīstības procesu un dot ieguldījumu to attīstībā. No jūsu uzkrātajiem resursiem jūs veidosiet jaunas pilsētas, veidosiet ceļus un sasniegsiet uzvarētāja titulu - tas radīs nelielu satraukumu un vieglu konkurenci, bet padarīs spēli vēl aizraujošāku!

Dixit. Galda spēle, kas prasa mazliet radošuma, bet ar jautrām emocijām, ir lieliski piemērota drūma ziemas vakara paspilgtināšanai. Izvelkot kartīti, kurā attēlots mākslas darbs, būs nepieciešams to uzzīmēt tādā pašā mākslinieciskā veidā, un citi spēlētāji minēs, kas tika domāts un ko gribējāt viņiem pateikt - kā jūs jau saprotat, spēlējot šo spēli, nekad nebūs garlaicīgi!

​​​​​​​

Apkārt pasaulei. Atbildot uz jautājumiem par dažādām pasaules valstīm, jūs iepazīsieties ar dažādām valstīm un kultūrām. Protams, nevajadzētu aizmirst par vieglu konkurenci: lai uzvar tas, kurš pasauli pazīst visvairāk!

​​​​​​​

I Know. Tā ir jautra, intriģējoša, ģimenei draudzīga galda spēle, kas ne tikai atbildēs uz jautājumiem, bet arī mēģinās paredzēt, kā to darīs citi. Lieliska iespēja pārbaudīt, cik labi jūs pazīstat savu bērnu un pārzināt viņa zināšanu līmeni.

​​​​​​​

Galda spēles pusaudžiem

Kaprīziem pusaudžiem vajadzētu interesēt kādai no šīm galda spēlēm:

Dobble. Šī ir ļoti jautra un saistoša spēle, kurai būs nepieciešama draugu kompānija un ļoti ātra reakcija. Būs jāpārbauda daudz dažādu kāršu - ja visi spēlētāji ir apņēmušies cīnīties, noteikti nebūs atpūtas!

​​​​​​​

Sabotieris. Šī galda spēle būs piemērota un patiks pusaudžiem, kuriem patīk aktivitātes, kur nepieciešama stratēģiska domāšana. Kopā ar pretiniekiem viņi varēs sākt meklēt dārgumus, pa ceļam dodoties ar visdīvainākajiem pārsteigumiem un daudziem elpu aizraujošiem piedzīvojumiem.

​​​​​​​

Ticket to ride. Vēl viena rūpīgi pārdomāta galda spēle, kas ļaus jums ceļot pa Eiropu, veidojot vilcienu līnijas, tuneļus, dzelzceļa stacijas un neļaujot to darīt. Iesaistoties šajā spēlē, ir grūti sekot līdzi laikam - ja jums būs garš vakars, tas būs daudz bagātāks ar šo spēli!

​​​​​​​

Tornis. Slavenajai Jenga spēlei tagad ir vairāk nekā viens konkurents, taču neatkarīgi no tā, kuru zīmolu izvēlēsieties, spēles būtība būs tāda pati. Izvelkot vienu bloku no torņa, jums tas jānovieto augšpusē tā, lai tas nenokristu - sākumā tas var šķist ļoti vienkārši, taču patiesībā šī spēle prasa izveicību, koncentrēšanos un pārdomātu stratēģiju!

​​​​​​​

5 sekundes. Ļoti azartiska galda spēle, kas noteikti piesaistīs pat skeptiskus pusaudžus. Viņiem būs viegli uzskaitīt 3 suņu šķirnes vai kaut ko tamlīdzīgu piecu sekunžu laikā, un īstermiņā tas var būt izaicinājums. Jo vairāk spēlētāju - jo vairāk azarta, tāpēc jums vajadzētu pievienoties šai jautrajai spēlei!

​​​​​​​

Galda spēles diviem

Pavadot laiku kopā, jums noderēs šādas galda spēles:

Dambrete un šahs. Klasiskās un labi pazīstamās spēles var dot jums jaunu dzīvi šajā ziemā: organizējiet mājas turnīrus un izvēlieties stiprākos! Pirmās cīņas un mazie ģimenes locekļi, visticamāk, sapratīs dambreti, un, ja vēlaties vairāk izaicinājumu, iespējams, vēlēsieties izvilkt arī šaha galdiņu. Dambrete un šahs ir lieliskas ziemas galda spēles.

​​​​​​​

Pandemic. Šajā spēlē jūs nekonkurēsiet savā starpā, bet strādāsiet kopā, lai apkarotu strauji izplatītās vīrusu slimības. Tas prasīs daudz stratēģiskas domāšanas, bet jūsu pieņemtie lēmumi būs atkarīgi no spēles virzības, kas nozīmē, ka jūs varat domāt par šīs spēles bezgalīgām versijām. Un, ja vēl pāris cilvēki nolems jums pievienoties, viņiem arī būs svarīga loma.

​​​​​​​

Jūras kaujas. Vai joprojām spēlējat veco labo kuģu kauju uz rūtaina papīra? Aizmirstiet par šādiem laikiem - tagad šai spēlei izveidots īpašs dēlis, kas vēl vairāk atvieglos stratēģiju izstrādi ienaidnieka kuģa nolaupīšanai! Šīs izmaiņas, iespējams, iedvesmos vēl sīvākām cīņām un labākiem rezultātiem.

​​​​​​​

Domino. Pilnīga klasiska, tomēr jautra un saistoša spēle, kuru var pielāgot dažādām situācijām. Neatkarīgi no tā, vai pavadāt vakaru kopā ar otro pusīti vai ar neatlaidīgu bērnu, Domino vienmēr palīdzēs jums labi pavadīt laiku un izklaidēties!

​​​​​​​

Black Stories. Vai esat gatavs atšķetināt netīrākos stāstus un šausminošos slepkavas noziegumus? Tas ir tieši tas, ko jums piedāvā šī mīklu spēle, kas, protams, neatstās jūs vienaldzīgu: ir daudz šausminošu stāstu, kas gaida, kad jūs soli pa solim tos atšķetināsiet.

​​​​​​​

Galda spēles viesībām

Ja jūs jautri ballējaties kopā ar draugiem, šādam vakaram derēs šādas galda spēles:

Alias. Spēle, kas pilna ar aizrautību un humoristiskām situācijām, jūs varēsiet pārbaudīt savu spēku, uzminot un aprakstot dažādu jomu vārdus vai slavenības. Esiet piesardzīgs: citu spēlētāju pieredze rāda, ka strīdīgas cīņas neizslēdz ķildas! Tomēr, ja jūs uzlūkosiet šo spēli kā jautru brīvā laika pavadīšanas veidu, jūs vakarā ne tikai izklaidēsieties, bet arī paplašināsiet savu vārdu krājumu.

​​​​​​​

Twister. Lai ballīti padarītu vēl neaizmirstamāku, ir laba ideja mazliet pārvietoties. Jūs pat varat būt pārliecināts, ka šī piedzīvojumu spēle noteikti liks jums nesēdēt savos krēslos - jūs būsiet pārsteigti, cik elastīgs un oriģināls jūs varat būt!

​​​​​​​

Saderēsim. Šī galda spēle nodrošinās jūs ar daudziem dažādiem uzdevumiem, kas jums būs ne tikai jāpārvar pašam, bet arī jāuzmin, kā citiem veiksies. Jūs, iespējams, iemācīsieties jaunas lietas no saviem draugiem vai varbūt pārsteigsiet un pārspēsiet sevi - beigu scenārijs šajā gadījumā ir neparedzams.

​​​​​​​{$product_list_vertical}

Mafija. Liela daļa dalībnieku varēs iegremdēties psiholoģiskā spēlē, kurā jums ir jāizliekas un jāpārliecina, bet tajā pašā laikā uzmanīgi jāuzrauga citi, lai uzzinātu, kam jūs patiešām varat uzticēties. Neatkarīgi no tā, vai esat mafija vai virsnieks, jums būs jāatrod savējais un jācīnās pret ienaidniekiem - jūs pat nepamanīsiet, cik ātri jūs nokļūsiet jaunā lomā!

​​​​​​​{$product_list_vertical}

Tik Tak Bumm. Galda spēle, kas būs īpaši piemērota enerģiskām ballītēm, ļaus jums iekost vaigā un jautri pasmieties par ekspromtu atbildēm. Katram spēlētājam būs tik ātri jāatbild uz jautājumiem, lai viņa rokās nesprāgst bumba, tāpēc šīs spēles laikā jūs, iespējams, dzirdēsiet visnegaidītākās “pērles”!

​​​​​​​{$product_list_vertical}

Ja jūs nolemjat izmēģināt visas šīs galda spēles, aktivitāšu pietiks visiem gada skaistākajiem svētkiem. Tomēr siltu attiecību veicināšana ar ģimeni nav tikai svētku brīvdienas: šīs spēles var kļūt par lielisku nedēļas nogales vakara tradīciju! Ziemassvētku spēles pie galda izgaismos svētku noskaņu.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.