Noderīgi padomi

Asinsspiediena mērītāji - kurš labāks?

10 11 2020
virietis mera asinspiedienu ar tonometra palidzibu

Lai patstāvīgi uzraudzītu sirds stāvokli un pamanītu pirmās satraucošās pazīmes, ir nepieciešams asinsspiediena mērītājs. Lielākajai daļai no mums šāda ierīce ir mājās, bet, ja Jūs tikai plānojat to iegādāties, Jūs iepazīsieties ar pietiekami plašu šo mērītāju daudzveidību. Tad bieži rodas jautājums, kā izvēlēties asinsspiediena mērītāju. Šeit ir saraksts ar populārākajām ierīcēm - izlasot par desmit populārākajām, Jūs viegli varēsiet izlemt, kuri ir labākie asinsspiediena mērītāji.

labakie asinsspiediena meritaji

Esperanza ECB002 VITALITY

Tiem, kas meklē gan funkcionālu, gan lētu modeli, šis būs gandrīz labākais asinsspiediena mērītājs. Šī ierīce var saglabāt līdz 90 mērījumu rezultātus, padarot Jūsu veselību vēl vieglāk izsekojamu. Kā priekšrocība bieži tiek minēts liels ekrāns, kurā visi varēs redzēt iegūtos rezultātus. Turklāt Jūs varēsiet ērti pielāgot manšetes izmēru, tādējādi ērti pielāgojot šo ierīci visiem ģimenes locekļiem.

Rossmax X5 PARR

Šis asinsspiediena mērītājs Jūs pārsteigs ar daudzveidīgajām funkcijām. Pulsa aritmijas, priekškambaru mirdzēšana, savlaicīgs kontrakcijas risks un hipertensijas riska noteikšana ir tikai dažas no iespējām, kuras Jums būs iespēja noteikt. Jūs varēsiet ērti izsekot divu ģimenes locekļu mērījumu rezultātiem un iegūto datu vidējiem rādītājiem, un, ja trešā persona vēlas uzzināt spiedienu, tiks nodrošināts viesu režīms. Iespējams, ir skaidrs, kāpēc šis modelis atrodas labāko vidū.

Beurer BC30

Tas ir lēts, bet labi novērtēts asinsspiediena mērītājs, kuru varat izmantot arī sirdsdarbības kontrolei. Pircēji nenožēlo pozitīvās atsauksmes: tiek ļoti novērtēts lietošanas ērtums un kompaktie izmēri, kas ļauj šo ierīci ērti nēsāt līdzi. Mērīšanas process ir pietiekami ātrs un precīzs, un ekrāns ir pietiekami liels, lai redzētu visus rezultātus.

Medisana Ecomed BU 90E

medisana ecomed bu 90e asinsspiediena meritajs

Viens no populārākajiem asinsspiediena mērītājiem var piedāvāt visas galvenās funkcijas, kuras Jūs varētu sagaidīt no šāda veida ierīcēm. 180 mērījumu rezultātu saglabāšana, liels ekrāns, vidējā izeja, regulējams manšetes izmērs ir šī modeļa galvenās, bet ne vienīgās priekšrocības. Turklāt ir vērts pieminēt rezultātu interpretāciju atbilstoši luksoforu krāsām: šī sistēma ir balstīta uz Pasaules Veselības organizācijas noteiktajām normām.

Omron M3 Comfort

Viena no šī mērinstrumenta spilgtākajām iezīmēm ir uzlabotā uzmavu montāžas sistēma. Pati manšete īpaši labi pieguļ rokai, taču īpašs simbols ļauj pārbaudīt, vai tiešām to esat izdarījis pareizi - šī sistēma garantē vēl precīzākus mērījumu rezultātus. Šeit Jūs atradīsiet arī ķermeņa kustības, neregulāras sirdsdarbības un hipertensijas rādītājus, tāpēc šķiet, ka noderīgu funkciju noteikti netrūks.

Sencor SBP 690

Tas ir viegls, kompakts un ērts asinsspiediena mērītājs, kas ir izstrādāts tā, lai to būtu pēc iespējas vieglāk lietot ikdienā. Šāda ierīce mēra asinsspiedienu un pulsu, kā arī tai ir aritmijas indikators, tāpēc Jūs noteikti nepalaidīsiet garām iespējas. Ir vērts atzīmēt visiem pieejamo cenu - turpmāk Jūs varēsiet sekot līdzi sirds stāvoklim, izvairoties no lieliem ieguldījumiem.

Rossmax X1

Var teikt, ka šis manometrs ir vērsts uz precīziem rezultātiem, izmantojot kustības un manšetes noteikšanas funkcijas, lai izvairītos no kļūdainiem datiem. Jūs varēsiet arī redzēt hipertensijas un neregulāras sirdsdarbības riska rādījumus un, ja nepieciešams, viegli atjaunot pēdējā mērījuma rezultātus. Ar šādām funkcijām noteikti pietiek, lai šis asinsspiediena mērītājs būtu viens no populārākajiem.

Beurer BC32

Šis uzņēmums pirmo reizi netiek pieminēts labāko sarakstā, tāpēc ir acīmredzams, ka tam patiešām var uzticēties. Šī mērītāja lielais ekrāns un luksofora krāsu indikators ļaus ērti uzraudzīt un interpretēt iegūtos rezultātus, tāpēc mērījumus var ērti veikt ikviens. Turklāt ir vērts pieminēt, ka skaitītājs var iegūt visu saglabāto rezultātu vidējo rādītāju, tādējādi ļaujot vēl rūpīgāk uzraudzīt sirds veselību.

Omron M7 Intelli IT

Šis ir gandrīz vismodernākais modelis šajā TOP sarakstā, kas patiks tiem, kuri meklē modernus risinājumus. Papildus tādām funkcijām kā priekškambaru mirdzēšana, neregulāri sirdsdarbības rādītāji un austrumu hipertensijas simboli, šeit atradīsiet arī Bluetooth SMART tehnoloģiju. Tā ļaus ērti apskatīt skaitītāja datus tālrunī vai planšetdatorā. Īpašā lietotne nodrošinās detalizētas diagrammas, kuras būs viegli analizēt pašam vai pat parādīt ārstam. Konkurēt ar šādām iespējām patiešām ir ļoti grūti.

Medisana BU 535 51176

medisana bu 535 51176 asinsspiediena meritajs

Īpaši liels, viegli nolasāms ekrāns, luksofora krāsu skala, aritmijas iestatījums, divu lietotāju spēja saglabāt katram 120 rādījumus ... Šķiet, ka pēdējais asinsspiediena mērītājs nav pats sliktākais. Gluži pretēji, ja Jūs novērtējat augstu kvalitāti, precizitāti un mēdzat uzticēties citu pircēju pieredzei, Jūs nebūsiet vīlušies par šo ierīci. Ir tikai viens veids, kā pārliecināties!

Šie ir gandrīz labākie asinsspiediena mērītāji, kas pašlaik ir pieejami tirgū, tāpēc, ja rūpīgāk aplūkosiet to sniegtās iespējas, varat viegli izvēlēties sev piemērotāko. Izvēle ir pietiekami daudzveidīga, lai visiem izdotos to izdarīt.

Pircējiem patika šis ieraksts

3.3/5
14 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.