Noderīgi padomi

2019./2020. gada stūra dīvānu dizaina tendences

Plaša izvēle viesistabas mēbelēm
19 12 2019
moderns divans viesistaba

Stūra dīvāns viennozīmīgi ir dzīvojamās istabas karalis, kur mājokļa iemītnieki atpūšas, kopīgi pavada laiku, skatās TV un arī uzņem viesus. Vai arī Jūs esat iecerējuši nomainīt esošo dīvānu pret jaunu? Varbūt pārvācaties uz citu dzīvesvietu un plānojat, kā iekārtot pievilcīgu un funkcionālu viesistabu? Tad Jums noteikti noderēs šajā rakstā minētās dīvānu, tai skaitā, stūra dīvānu dizaina tendences, kas būs aktuālas 2020. gadā. Iedvesmojieties un atrodiet savām vajadzībām un gaumei atbilstošas mēbeles plašajā interneta veikala 220.lv piedāvājumā!

Tuxedo stila dīvāni

Šī stila stūra dīvāni un citas mēbeles savu popularitāti ieguvušas jau 2019. gadā, un turpinās uzvaras gājienu arī 2020. gadā. Eleganto Tuxedo stilu dīvānu dizainā raksturo vairākas īpašības: skaidri noteiktas, tīras ģeometriskas līnijas, roku balsti tādā pašā augstumā, kā atzveltne, kas nodrošina komfortu sēdēšanas laikā. Stila nosaukums atvasināts no Tuxedo dizaina uzvalkiem, tādēļ arī dīvāni, kas veidoti šādā stilā, tiek pielīdzināti klasikai, kas vienmēr izskatās pievilcīgi un eleganti.

Šādi stūra dīvāni lieliski iederēsies dažādos interjeros un tos var viegli pielāgot esošajam iekārtojumam. Arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā varat atrast Tuxedo stila stūra dīvānus ar vai bez roku balstiem. Tiem ir dažādas apdares, krāsas, formas un izmēri – katra pircēja gaumei!

tuxedo stila divans

Dziļi sēdekļi

Lai arī stūra dīvāna izskats ir nozīmīgs kritērijs tā izvēlē, ne mazāk svarīgs ir arī komforts, ko šī mēbele nodrošina. Viens no aspektiem, kas paaugstina dīvāna ērtību, ir tā sēdvietas dziļums. Stūra dīvānu eksperti norāda, ka tirgū parādījusies jauna tendence – ja agrāk pircēji deva priekšroku vidējam sēdekļa dziļumam, aptuveni 81 – 86 cm, tad arvien biežāk tiek izvēlēti stūra dīvāni un citi dīvānu modeļi ar sēdvietas dziļumu no 91 līdz 100 cm.

divans ar dzilu atzveltni


Bagātīgas krāsas

Dārgakmeņu krāsas, piemēram, rubīna, safīra, smaragda un citas, jau izsenis bijušas populāras elegantu dīvānu apdarēs, un arī 2020. gadā tās joprojām būs aktuālas. Eleganta, tumši sarkana, zaļa vai zila krāsa ne tikai padarīs telpas iekārtojumu pievilcīgāku, bet arī izcels stūra dīvānu, kā rezultātā tas var kalpot ne tikai kā sēdvieta, bet arī interjera dekors, kas piesaista skatienu. Īpaši izteiksmīgi šādi toņi izskatās velūra apdares dīvānos. Taču, pirms iegādājaties velūra dīvānu, nevajadzētu aizmirst arī par šī materiāla kopšanas īpatnībām.

divans tumsi sarkana krasa


Pelēkie, rozā un violetie toņi

Tie, kuriem tuvs ir skandināvu stils un minimālisms telpu iekārtojumā, noteikti būs ievērojuši, ka pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši dažādu pelēko toņu stūra dīvāni un citas mēbeles. Šī krāsa lieliski iederas dažādos interjeros, kā arī to ir viegli kombinēt ar citiem toņiem.

divans peleka krasa

Arī rozā krāsa telpu iekārtojumā parādās arvien biežāk, un 2020. gadā tā noteikti būs viena no izteiktām tendencēm stūra dīvānu dizainā. Rozā toņi būs aktuāli ne tikai mēbelēs, bet arī tekstilizstrādājumos, sienu noformējumā un aksesuāros – sākot no pasteļu rozā toņiem, beidzot ar persiku rozā.

Visbeidzot, viens no pievilcīgākajiem 2020. gada dizaina trendiem, ko vērts pieminēt, ir violetā krāsa, kas arī dominēs mēbelēs, tai skaitā, stūra dīvānos, lampās, aksesuāros un citos interjera elementos.

violets divans