Noderīgi padomi

Vecpuišu ballītes idejas: kā saplānot perfektu vecpuišu ballīti?

Plaša svētku aksesuāru izvēle
15 08 2022
viriesi svin vecpuisu ballti

Vecpuišu ballīte jau kopš seniem laikiem ir kļuvusi par tradicionāli svinamu dienu pirms gaidāmās kāzu dienas. Tas ir sava veida vecpuišu zvērests, kura laikā tuvāko ģimenes locekļu un draugu lokā līgavainis simboliski atvadās no lieliskās vientuļās dzīves un apņemas jaunam dzīves posmam - laulībām. Vecpuišu ballītes organizēšana parasti tiek uzticēta labākajam draugam vai tuvākajam ģimenes loceklim. Lai gan mērķis ir jautri un neaizmirstami pavadīt laiku, visa plānošana, sākot no vecpuišu ballītes idejas līdz izpildījumam, var izrādīties grūts izaicinājums. Tas ir daudz vienkāršāk, ja jau zināt svarīgākos soļus ideālas vecpuišu ballītes plānošanai.

viriesi svin vecpuisu balliti

1. Saruna ar līgavaini

Lai cik ģeniālas vecpuišu ballītes idejas ienāktu prātā, labāk par šo jautājumu vispirms konsultēties ar pašu līgavaini. Visticamāk, ka viņam pašam ir kaut kāds priekšstats par to, kādiem jābūt vecpuišu ballītes uzdevumiem un izklaidei. Iespējams, viņa sapņos jau ietilpst ekstrēma vecpuišu ballīte ar unikāliem piedzīvojumiem citā valstī, pilsētā vai dabā. Vai varbūt viņš šos svētkus iztēlojas daudz mierīgāk, piemēram, ar vienkāršu pasēdēšanu mājās.

2. Viesu saraksta sastādīšana

Uzziniet, kurus draugus līgavainis vēlas uzaicināt uz savu vecpuišu ballīti. Tieši no viesiem būs atkarīgs, kādi svētki tie būs. Varbūt līgavainis vēlas svinībās redzēt visus savus draugus, ģimenes locekļus un pat kolēģus, vai varbūt viņš vēlas uzaicināt tikai dažus savus labākos draugus. Ne visas vecpuišu ballītes idejas būs piemērotas, ja ir iesaistīti bērni vai vecvecāki, un tas ir jāņem vērā. Savukārt vecpuišu ballīte tuvāko draugu lokā ļaus visu plānot daudz elastīgāk. Iegūstiet savu viesu kontaktinformāciju, lai Jūs varētu viegli sazināties ar viņiem visā svētku plānošanas procesā. Pats svarīgākais ir noskaidrot īpašās vajadzības un vēlmes – varbūt kāds neēd gaļu, nelieto alkoholu, ir kādas veselības problēmas. Šī informācija vēlāk palīdzēs izvairīties no dažādām nepatīkamām situācijām. 

3. Vietas, laika un uzkodu izvēle vecpuišu ballītei

Neaizmirstiet par pašu svarīgāko – kur un kad notiks vecpuišu ballīte. Šīs lietas jāsāk plānot pēc iespējas agrāk, jo daudzas lietas ir jārezervē iepriekš, piemēram, viesnīcas, lauku tūrisma saimniecības, naktsklubi utt. Vieta jāapspriež ar līgavaini un viņa tuvākajiem draugiem; kā arī atrast labāko laiku, kas der ikvienam. Visbeidzot, nevajadzētu aizmirst arī par ēdieniem un dzērieniem, bez kuriem ballītē nāktos klausīties gurkstošus vēderus, nevis mūziku.

uzkodas vecpuisu ballitei

4. Vecpuišu ballītes tēma un apģērbs

Lai vecpuišu ballīte būtu neaizmirstama, varat izdomāt ekskluzīvu tēmu un apģērba kodu. Kopā ar jaunā vīrieša tuvākajiem draugiem izlemiet, kā ģērbsieties. Fantāzijai šeit praktiski nav robežu: Jūs varat būt dinozauri, burvji no Cūkkārpas, priesteri, ugunsdzēsēji, supervaroņi vai jebkas cits. Uzvalki, vecpuišu ballītes T krekli un citi apģērbi būs atkarīgi no izvēlētās tēmas. Protams, ja līgavainim nepatīk pārsteigumi, jājautā viņa paša viedoklis. Varbūt viņš vēlas kaut ko pavisam citu, jo galu galā tā ir viņa ballīte.

viriesi fotografejas vecpuisu ballite


5. Vecpuišu ballītes atribūtika

Visticamāk, ka ballītes izklaide līgavainim būs svarīgāka par piederumiem vai kādiem rotājumiem. Bet, ja tomēr nolemsiet svētkus ar kaut ko dažādot, svētku atribūtika piešķirs svinībām vairāk krāsu, tāpēc sliktāk noteikti nebūs. Tie var būt dažādi piemiņas priekšmeti – krūzes, glāzes, T krekli, zeķes utt. Īpaši populāri ir vecpuišu T krekli ar neaizmirstamu attēlu vai uzrakstu. Jūs varat izdomāt kaut ko tādu, kas svinību laikā atšķirs līgavaini no viesiem, piemēram, smieklīga cepure. Vēlāk tā paliks viņam kā piemiņa no šī pasākuma. Ikvienas vecpuišu ballītes neatņemama sastāvdaļa ir piepūšamā lelle, taču, lai izvairītos no pārāk vulgāra efekta, ko atsevišķi ballītes dalībnieki varētu pārprast, apģērbiet lelli.


6. Vecpuišu ballītes vakara izklaide

Kas gan tā par vecpuišu ballīti bez izklaides? Tā būs atkarīga no tā, kāda veida vecpuišu ballīti rīkosiet – aktīvu vai brīvāku. Ja vecpuišu ballīte būs klusa, piemēram, Hangout sesija mājās, tā var būt tikpat vienkārša kā videospēles, karaoke, ūdenspīpes smēķēšana un tamlīdzīgi. Ja vēlieties savu laiku pavadīt aktīvi, un varbūt pat ekstrēmāk, ir vērts padomāt par tādām aktivitātēm kā izpletņlēkšana, burāšana, niršana, peintbols, ārzemju ceļojumi u.c. Jebkurā gadījumā striptīzdejotājas pārsteiguma priekšnesums vecpuišu ballīti padarītu neaizmirstamu. Mierīgākiem vecpuišiem, kas baidās no ekstrēmām izklaidēm, piemērota izklaide varētu būt virtuālās realitātes brilles, kas, ja tas vēl nav mēģināts, ļaus izjust jaunas sajūtas. 

viriesi svin vecpuisu balliti bara


7. Vecpuišu ballītes dāvanas

Dāvanas līgavainim vecpuišu ballītes laikā nav īsti nepieciešamas, taču, ja ļoti vēlieties viņam uzdāvināt kaut ko par piemiņu, tas ir lieliski. Dāvanas vīriešiem vecpuišu ballītē var būt ļoti dažādas. Domājot par to, ko dāvināt, ieteicams ņemt vērā līgavaiņa intereses, piemēram, ja līgavainim patīk galda spēles, iespējams, viņu iespaidos pokera komplekts; vai ja viņam ir interese par sportu - preces ar viņa mīļākās komandas atribūtiku.


8. Vecpuišu ballītes ielūgumu sūtīšana

Protams, vecpuišu ballīte nav tik formāla svinība kā kāzas, tāpēc bez formāliem ielūgumiem var iztikt. Kad visas vecpuišu ballītes idejas ir izkoptas un tuvojas plānotais svinību datums, var pietikt ar vienkāršu atgādinājumu sociālajos tīklos vai e-pastā. Taču noteikti neviens neņems ļaunā, ja nolemsiet izsūtīt arī īstus, papīra ielūgumus pa pastu.

viriesi svin vecpuisu balliti

Vecpuišu ballītes idejas īstenošana ir ļoti svarīga, lai sarīkotu neaizmirstamus svētkus, lai kur tie notiktu. Vecpuišu vakaru, tāpat kā daudzus citus svētkus, var svinēt vienkārši pagalmā. Vairāk par šī gada piemājas svētku tendencēm lasiet nākamajā ceļvedī.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?