Noderīgi padomi

Svīnību organizēšana savā pagalmā: šī gada skaistākās tendences

Plaša izvēle svētku dekorācijām
29 05 2023
cilveki sez ara pie galdiem ar cienastiem

Siltajā sezonā dažādas svinības ārā ir ārkārtīgi izplatīts risinājums. Nav savrīgi, vai Jūs vēlaties svinēt kāzas, vai dzimšanas dienu, pagalmā ir iespējams izveidot pat ļoti stilīgu svētku vidi. Lai to padarītu vēl vieglāku, ir vērts iepazīties ar pagalma ballīšu populārākajām tendencēm. Kādus risinājumus ir vērts izmēģināt Jūsu svinībās 2023. gadā?

Spuldzīšu siena

Lai gan pagalma rotāšana ar spuldzītēm jau bija mazliet novecojusi, šī jaunā forma spuldzītēm deva jaunu dzīvi - tiek uzskatīts, ka šāda ideja iegūs īpašu popularitāti 2023. gadā. Viss, kas Jums ir jādara, tas ir jāiegādājas pietiekami garas spuldzīšu virtenes un jāizveido no tām vienu telts malu – jumtu un sienu. Iepriekš šāda ideja tika piemērota tikai luksusa svinībām, taču tagad to ir iespējams izmantot jebkurās svinībās. Šāda dekorēšana viesībām piešķirs vēl lielāku svētku noskanojumu un ļaus Jums izveidot nedaudz maģiskāku vidi.

spuldzites ara svetku laikavirtenes ara svetku laika

svinigas virtenes rotasanai arasviniga noformesana ar virtenem darza


Drukāti svētku rotājumi

Šādi drukāti rotājumi ir viens no lētākajiem veidiem, kā nodrošināt, lai dzimšanas dienas svinības izceltos ar mūsdienīgu atmosfēru. Jūs patstāvīgi varēsiet izdarīt šādus rotājumus - viss, kas Jums ir nepieciešams, ir skaisti vārdi un jauks fonts. Tomēr, ja nevēlaties tērēt laiku, starp pārdošanā esošajiem rotājumiem varat atrast arī dažādus jau gatavus printētus rotājumus – tie pārsteigs gan ar savu oriģinalitāti, gan ar stilīgu izskatu.

drukati rotajumi svinibam

papira dekoracijas svinibam briva dabapapira rotajumi pagalmam dzimsanas dienai


Fons no garām lentēm

Šādu sienu noteikti nav grūti izgatavot: viss, kas Jums ir jādara, ir jāņem dažāda garuma un krāsas kreppapīru un, salokot to, piestiprināt pie sienas. Šāda siena radīs iespaidīgu izskatu, kas lieliski piemērota svētku rotājumiem. Šādas sienas joprojām nav izgājušās no modes, tāpēc, atkarībā no tā, vai ir sagaidāma pieaugušo, vai bērnu pagalma ballīte, ir iespējams izmēģināt arī citus dažādus fonus.

rotajumi no lentem ballitemka izrotat ar lentem pagalmu ballitei

svetku rotajumu idejas ar dzletenam lentempagalma rotasanas idejas svetkiem


Vēl vairāk iemūžinātu mirkļu

Neatkārīgi no tā, vai plānojat dzimšanas dienas vai kristību ballīti Jūsu mājas pagalmā, šogad tiek aicināts iemūžināt vēl vairāk patīkamu mirkļu nekā parasti. Šim nolūkam vispiemērotākas ir momentkameras, taču šim nolūkam var izmantot arī Jūsu viedtālruni. Vissvarīgākais ir tas, lai viesiem neiztrūkst ideju jaunām personīgām bildēm, tāpēc Jums vajadzētu parūpēties par fotosesijas aksesuāriem. Vainagi, ūsas, smieklīgas brilles un citi līdzīgi atribūti izklaidēs visus svētku dalībniekus, un Jūsu ballīte tiks bagātināta ar vēl vienu jautru nodarbi.

svetku fotosesija ar jautriem aksesuariemidejas jautrai fotosesijai ar cieminiem

rotajumi no bildem jautram atminambildes ar rotaligiem rotajumiem ar usam un cepuri


Valstu tēmas

Regulāru ceļojumu ilgas šogad ir ietekmējušas arī mūsu ballītes – 2020. gadā mēs daudz biežāk būsim uzaicināti uz tematiskiem svētkiem, kas pārstāv kādu konkrētu valsti. Izvēloties šo iespēju, mums ir daudz vieglāk sastādīt ēdienu un dzērienu karti, ka arī izvēlēties pareizos rotājumus, kas atbilst kādai valstij. Vēl labāk, ja Jūs izdomāsiet ģērbties tādās drēbēs, kurās ikdienā ģērbjas šīs valsts iedzīvotāji – tas fotogrāfijām piešķirs vēl vairāk ekskluzivitātes!

tematiskas ballites ideja un dekoracijassombrero un citas dekoracijas meksikanu stila ballitei

francu detalas galda rotasanai ballitei pagalmasvinibu idejas svaiga gaisa ar tematiku rietumu pasaule


Ilgtspējīgi risinājumi

Lai gan arī ballītes bieži tiek saistītas ar patērēšanu, to sagatavošanā arvien vairāk tiek veicināta dabas aizsardzība. Tādēļ mūsdienu tendencēs arvien vairāk dominē dabiski materiāli un videi draudzīgi risinājumi.Šīs izmaiņas īpaši ietekmēs galda piederumu jomu. Lai gan galda izkārtojuma pamatnoteikumi paliks nemainīgi, mēs redzēsim izmaiņas starp izmantotajiem rīkiem un citiem piederumiem. Lina salvetes jāaizstāj ar vienreizlietojamiem papīra izstrādājumiem, metāla salmiņi un koka galda piederumi pakāpeniski ieņems savas pozīcijas uz Jūsu galda... Rotājumus arī ir ieteicams izgatavot no tā, ko Jūs varat atrast savās mājās – tad Jūsu svētkiem būs vēl dziļāka nozīme.

metala salmini svetkiemkoka trauki ballitei pagalma

parstradati koka rotajumi ballitei briva dabalina galdauti un daudzkartlietojami trauki - ekologiski risinajumi svetkiem


Vairāk personīga ieguldījuma

Šogad modē būs tas, pie kā būs pieskārušas Jūsu pašu rokas. Neatkārīgi no tā, vai esat nolēmuši eksperimentēt un iekārtot viesu vietas pie Jūsu pašu taisīta un uzklāta galda, vai pārsteigt viņus ar jauniem ēdieniem un paštaisītiem rotājumiem, šādas idejas būs ļoti gaidītas. Vēl ir ļoti svarīgi, lai ikviens svētku dalībnieks justos gaidīts ciemiņš. Šādos gadījumos galda kartes ir īpaši noderīgas, bet, ja Jums netrūkst radošuma, varat tās pasniegt pavisam savādāk, nekā daudzi varētu to sagaidīt. Citiem vārdiem sakot, Jūs šogad varat drosmīgi eksperimentēt un izmantot visu savu iztēli – zaļā gaisma ir ieslēgta visiem Jūsu variantiem.

pastaisitas dekoracijas svetkiem pagalmasuveniri cieminiem kuri ir iepakoti maisinos

pastaisiti cienasti - muzigs trends lieliskai balliteiizrotats svetku galds  cieminiem


Ņemot vērā visas šīs tendences, Jūs varēsiet viegli saorganizēt stilīgas un mājīgas dzimšanas dienas vai kāzu svinības brīvajā dabā. Neaizmirstiet par mājīgumu un visu dariet ar mīlestību – tas neapšaubāmi atspoguļosies arī gala rezultātā!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?