Noderīgi padomi

Ziemassvētku dāvanas vecmāmiņai

Plaša izvēle vitamīniem un uztura bagātinātājiem
10 11 2020
vecmamina sanema ziemassvetku davan un priecajas tai

Daudziem vecmāmiņa ir kā otrā māmiņa, tāpēc, mēģinot viņu pārsteigt kādos svētkos, mēs vienmēr ļoti cenšamies. Lai gan daudzi vecvecāki saka, ka vissvarīgākais ir – komunikācija un kopā ar Jums pavadītais laiks un Jūsu uzmanība, ir iespējams ar Ziemassvētku dāvanu pateikt savai vecmāmiņai, cik ļoti viņa Jums nozīmē un rūp. Mēs esam izdalījuši dažas galvenās dāvanu idejas – padomājiet, kāda no šīm idejām būtu visatbilstošāka tieši Jūsu vecmāmiņai, un pēc tam izvēlieties ideju, kas viņai patiktu visvairāk.

Veselības veicināšanai

Kaut arī mums pastāvīgi jārūpējas par savu veselību, vecumdienās tai ir jāpievērš vēl lielāka uzmanība. Paturiet to prātā, meklējot Ziemassvētku dāvanas – šeit ir daži no populārākajiem variantiem:

  • Asinsspiediena mērītāji. Asinsspiediena mērītājs ļaus uzraudzīt veselības stāvokli un savlaicīgi atklāt nepatīkamus simptomus. Šādai ierīcei ir jābūt katrās mājās – ja Jūsu vecmāmiņai šādas ierīces nav (vai arī domājat, ka vajadzētu apsvērt arī funkcionālāku modeli sev pašam), šīs būs lieliskas Ziemassvētku dāvanas omei.


veselibas veicinasanas davanas ziemassvetkos

  • Nūjošanas nūjas. Nav noslēpums, ka kustība ir līdzeklis pret jebkuru slimību. Šādas nūjas mudinās vecmāmiņu to darīt gan biežāk, gan arī jautrāk, vēl labāk - ka šādai atpūtai nav nepieciešama fiziska sagatavošanās.

Eksperimentiem virtuvē

Daudzi savus vecvecākus ir pieraduši redzēt virtuvē, kad tie nepārtraukti tur darbojas, un, kad viņus apmeklē viesi, viņi vienmēr tiek sveicināti ar visgaršīgākajām kūkām un citiem gardumiem. Ja arī Jūsu vecmāmiņa joprojām pārsteidz viesus ar garšīgiem ēdieniem, meklējiet viņai Ziemassvētku dāvanas virtuves piederumu kategorijā:

  • Sadzīves tehnika. Visticamāk, vecmāmiņai jau ir pamata piederumi, taču ir iespējams padomāt par tādu aprīkojumu, kas paātrinātu visus gatavošanas procesus. Viņai vajadzētu patikt sulu spiedes, virtuves kombaini, elektriskās tējkannas vai cita mazā sadzīves tehnika virtuvei. Tomēr pārliecinieties, lai šīs ierīces būtu ērti lietojamas – tad vecmāmiņa noteikti izdomās tās izmēģināt.

vecmamina pasniedz edienu visai gimenei ziemassvetku rita

  • Ēdiena servēšanas trauki. Lai gan parasti vecmāmiņas mums izdala savas vecas pusdienu un vakariņu servīzes, tas nenozīmē, ka viņa nevēlas tās atjaunot. Vēl labāk, ka tagad tirgū varat atrast ārkārtīgi stilīgus un interesantus traukus, galda piederumus, paliktņus un citus piederumus – visticamāk, tie iedvesmos Jūsu vecmāmiņu jauniem gastronomijas atklājumiem.


  • Kafijas un tējas komplekti. Ja vecmāmiņai jau ir visi nepieciešamie virtuves atribūti, varat būt droši – jauna kafija vai tēja vienmēr noderēs. Ir iespējams izvēlēties gan klasiskās, gan arī jaunās garšas: vēl labāk, ja Jūs pievienosieties šīm tējas un kafijas degustācijām, vecmāmiņa noteikti būs ļoti apmierināta.

Ērtībai mājās

Ikviens vēlas dzīvot skaistājā mājā – arī Jūsu vecmāmiņa, visticamāk, nebūs izņēmums, tāpēc viņai noteikti vajadzētu patikt kādai no šīm dāvanām:

  • Mēbeles. Jauns dīvāns vai skapis ļaus vecmāmiņai atjaunot interjeru – dažreiz pietiek tikai ar vienu detaļu, lai visai telpai piešķirtu savādāku nokrāsu. Tiesa, Jums vajadzētu pārliecināties, vai viena vai cita mēbele Jūsu vecmāmiņai patiešām ir nepieciešama – šājā gadījumā Ziemassvētku dāvana būs pietiekami praktiska.