Noderīgi padomi

Adventes kalendārs - aizraujošākiem Ziemassvētkiem

Plaša izvēle adventes kalendāriem
06 11 2020
adventes kalendars berniem ar rotallietam

Tiklīdz sākas decembris, mēs sākam dzīvot svētku gaidās. Rotaļīgs un oriģināls kalendārs palīdz padarīt gada nogali daudz nozīmīgāku. Pieaugušo un bērnu adventes kalendārs ne tikai atvieglo laika skaitīšanu līdz Ziemassvētkiem, bet arī patīkami pārsteidz katru dienu – ja nav izmēģināta šāda ideja, ir pienācis laiks to darīt!

ziemassvetku rotajumi, adventes kalendars majai

Adventes kalendārs: kas tas ir?

Adventes kalendārs ir īpašas kastītes, kurām ir 24 durvis: atverot tās, jūs atradīsiet nelielu dāvaniņu, un kļūst skaidrs, ka līdz skaistākajiem svētkiem ir palicis gaidīt par vienu dienu mazāk. Ieradums ievērot šo laiku ir meklējams XIX gs. Un šī tradīcija ir radusies Vācijā - tad tie izskatījās kā parasti grafiki un vakarā katru dienu tika iededzināta svece. Tomēr, mainoties laikmetam, ir mainījušies arī Adventes kalendāru formāti, tāpēc mūsu laikā mums ir iespēja atklāt visnegaidītākos variantus. Tik pat dažāda ir adventes kalendārs cena - viss atkarīgs no tā, kādu risinājumu izvēlaties.

ziemassvetku kalendars ar cepumiem uz galda

Adventes kalendāri sievietēm

Vieni no populārākajiem šobrīd ir kalendāri ar kosmētiku, kas ir īpaši pievilcīgi daiļā dzimuma pārstāvēm. Šis adventes kalendārs ir veidots tā, ka katru dienu atradīsiet jaunu kosmētikas līdzekli – tas nozīmē, ka šāds Adventes kalendārs palīdzēs sievietēm radīt iespaidīgu svētku tēlu un nedaudz atjaunināt savu ikdienišķo stilu. Šāds adventes kalendārs var būt gan kā pārsteigums mīļajiem, gan kā interesanta dāvaniņa sev – kvalitatīvas kosmētikas nekad nebūs par daudz.

Kaut arī iekšpusē esošajām dāvaniņām vajadzētu Jūs pārsteigt, lai pārliecinātos, ka skaistuma Adventes kalendārs 2020. gadā nepieviļ, pērkot tos tiešsaistē, Jūs varat uzzināt, kādi grima līdzekļi slēpjas iekšā – galu galā, mēs vēlamies, lai dāvanas būtu noderīgas! Tāpat pievērsiet uzmanību tam, kāda ir adventes kalendārs cena - lielākoties tā atkarīga no kalendāra satura.

adventes kalendars sievietem ar dekorativo kosmetiku uz galda

Adventes kalendārs ar rotaļlietām bērniem

Nav noslēpums, ka mazie ģimenes locekļi visvairāk gaida jebkurus svētkus, tāpēc adventes kalendārs, kas palīdz skaitīt dienas līdz šiem svētkiem, mūsu atvasītēm ir obligāti jāiegādājas. Ikviens zina to, ka bērnus visvairāk aizrauj ne pati ideja, bet pārsteigumi – tāpēc viņiem pasniegtas dāvanas ir pielāgojamās jautrām un neaizmirstamām spēlēm.

Lai izlemtu, kāds Adventes kalendārs bērniem 2020. gadā būtu vispiemērotākais, vajadzētu padomāt par to, kādas spēles Jūsu atvasītēm patīk visvairāk, tāpat jānovērtē cena. LEGO adventes kalendārs ļauj ienirt Harija Potera maģiskajā vidē, cīnīties ar “Zvaigžņu karu” izaicinājumiem vai spēlēties ar citu sēriju komplektiem. Tāpat ir iecienīti arī PLAYMOBIL, Paw Patrol un citi izstrādājumi, kuros mazuļi ik dienas atklās jaunas rotaļlietas vai to piederumus.

meitene gatavo ziemassvetku adventes kalendaru uz sienas

Ziemassvētku kalendāri - dekori

Ziemassvētku Adventes kalendārs nav tikai par dāvanām, tik pat labi to var izmantot kā stilīgu rotājumu – šāds variants ir īpaši noderīgs tad, kad apsverat, kā izrotāt māju Ziemassvētkiem. Daudzi no šiem rotājumiem lieliski atspoguļo šo svētku simboliku: Jūsu mājās, iespējams, atrodamas rotaļu mājas, eņģeļi, eglītes, zeķes, brieži un citas populāras Ziemassvētku mantiņas. Šāds adventes kalendārs sniegs divkāršu ieguvumu: skaists rotājums un ērta laika ''skaitīšana''.

ziemassvetku adventes kalendars ka majas rotajums

Vēl Jūs varēsiet izvēlēties, kādā veidā tiks skaitītas līdz svētkiem palikušo laiku: atverot lodziņus, pagriežot kubiciņus, atsienot maisiņus. Tie ļauj pašiem izvēlēties maisiņa saturu: šeit varēsiet ievietot nelielu dāvaniņu vai interesantu uzdevumu, kuru mēs apspriedīsim nedaudz zemāk. Ja saturu veidosiet paši, tā cena būs zemāka.

Adventes kalendāri mājdzīvniekiem

Ziemassvētkus visvairāk gaidām mēs paši, tomēr nav tā, ka mūsu mājdzīvnieki nevar darīt to pašu. Vēl labāk, ja ir iespējams šo gaidīšanas laiku padarīt īpaši gardu. Ziemassvētku Adventes kalendārs suņiem un citiem mūsu mīluļiem ir piepildīts ar dažādiem gardumiem, kurus mājdzīvniekam varēsiet dot regulāri - tikai par labu uzvedību. Tajā pašā laikā, Jūs pagriezīsiet rūtiņas un skaitīsiet atlikušo laiku līdz Ziemassvētkiem – šāda darbība sagādās daudz jautrības arī Jūsu mājdzīvniekiem. Šāds adventes kalendārs var kļūt par jautru dāvanu Jūsu draugiem, kuri ļoti mīl savu mīluli – tāpēc noteikti būtu ļoti patīkami viņus pārsteigt.

ziemassvetku egle, zem egles sez suns ar ziemassvetku davanam

Adventes kalendāra idejas

Papildus iepriekšminētajiem kalendāru veidiem ir trešā kategorija - kalendāri, kas ir skaisti dekorēti un kuru saturu Jūs variet sarūpēt paši. Šādu kalendāru cena parasti ir zemāka. Izvēloties opciju, kas vislabāk atbilst jūsu mājas interjeram, varat izlemt, ko slēpt attiecīgajās sadaļās. Tās iespējams piepildīt ar saldām un arī ar iepriekš saskaņotajām dāvanām - ļoti iecienīts ir uzdevumu Adventes kalendārs.

adventes kalendars ka majas rotajums

Mazākajiem paredzēti uzdevumu Adventes kalendāri ir vienkāršāki un pat nedaudz mazāk pamācoši, piemēram, palīdzība vecākiem, aktivitātes, ko varat veikt visi kopā, rotājumu izgatavošana un pastkartes iemīļotajam skolotājam. Lai jūsu ģimenes Adventes kalendārs būtu svinīgāks, variet uzrakstīt novēlējumus: svinīga noskaņojuma mājās radīsies vēl vairāk. Tikmēr Adventes kalendāra uzdevumi pieaugušajiem var būt aktuāli un pat romantiski, piemēram, pagatavot otrai pusītei vakariņas vai kopā uzcelt sniegavīru. Viss atkarīgs no Jūsu fantāzijas!


Iegādājoties vienu no šiem kalendāriem, Ziemassvētku gaidīšana kļūs jautrāka un saturīgāka - jo vairāk atribūtu mājās, jo svinīgāka būs atmosfēra. Plašu sortimentu varat atrast 220.lv interneta veikalā - šeit Adventes kalendāriem bieži ir laba cena!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2008-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.