Noderīgi padomi

Ziemassvētku dāvanas, kas būs piemērotas ikvienam: Top 5

Plaša izvēle Ziemassvētku rotājumiem
10 11 2020
skaisti iepakota ziemassvetku davana uz koka galda

Tuvojoties visskaistākajiem svētkiem gadā, arvien biežāk satrauc jautājums – ko dāvināt Ziemassvētkos. Lieliski, ja jūs labi pazīstat katru, kuru grasāties šogad iepriecināt, tomēr bieži vien situācija izveidojas nedaudz citādi. Svētku rūpju laikā neatliek laika iedziļināties tuvinieku vajadzību būtībā, bet darbā nākas apdāvināt kolēģi, ar kuru jūs reti komunicējat…

Nomierinieties – izeju noteikti var atrast – lai gan Ziemassvētku dāvanas parasti ir ļoti personīgas, apbruņojoties ar idejām, jūs pārsteigsiet gan maz pazīstamus darba kolēģus, gan arī savus vistuvākos draugus!

Garastāvokļa uzlabošanas risinājumi

mate ar berniem ziemassvetku apgerba un prieksautosparis ar jautriem ziemassvetku aksesuariem un dzemperiem

Iespējams, visilgāk tiek apspriests tas, ko dāvināt Ziemassvētkos tiem, kuriem viss jau ir – ja Jūsu draugi arī ir šajā kategorijā, Jūs nekļūdīsieties, izvēloties viņiem jautru un oriģinālu dāvanu. Šādu Ziemassvētku dāvanu tēmas svārstās no romantiskām līdz praktiskām, tāpēc Jūs varēsiet gan uzjautrināt savu priekšnieku, gan arī iepriecināt savu otru pusīti, ar kuru Jums tikko sāka veidoties attiecības. Ja Jūs diezgan labi pazīstat topošās dāvanas saņēmēju, ir iespējams izvēlēties T-kreklus, džemperus vai pat priekšautus, kas ir dekorēti ar asprātīgiem uzrakstiem. Esiet uzmanīgi – Ziemassvētku dāvanām nevajadzētu būt aizvainojošām, taču maigi izsmiet kādu cilvēka noteiktu ieradumu patiešām var!

Pietiekami universālas dāvanas ir arī oriģinālas krūzītes, jautri atslēgu piekariņi, krājkasītes un citi līdzīgi unikāli risinājumi. Vissvarīgākais ir tas, lai izvēlētā dāvana liktu uzsmaidīt – tad mērķis tiks sasniegts.


Kafijas vai tējas komplekti

Ir aprēķināts, ka vienā gadā katrs mūsu valsts iedzīvotājs patērē aptuveni 4,1 kg kafijas un izdzer veselus 35 litrus tējas. Šī statistika runā pati par sevi, tāpēc būtu pareizi to ņemt vērā, izvēloties Ziemassvētku dāvanu. Pat tādā gadījumā, ja mēs paši kafiju nedzeram – parasti mums ir krājumi negaidīti atnākušiem viesiem. Tātad jūs droši varat izvēlēties tādu dāvanu pat tad, ja jūs neesat pārliecināts par to, vai nākamais dāvanas saņēmējs šo dzērienu lieto.

ziemassvetku kafijas kruze

Lai dāvana izskatītos vēl pārdomātāka, Jūs patstāvīgi varat pagatavot dažādu garšu kafijas un tējas komplektus. Šādiem dzērieniem ir lieliski piemēroti arī dažādi gardumi. Ļoti universāla izvēle – šokolādes, konfektes un citi saldumi, bet, ja Jūs zināt, kas Jūsu draugiem patīk visvairāk, ir iespējams izvēlēties pilnīgi citu virzienu.

Ziemassvētku atribūti

ziemassvetku dekoracijas majaiziemassvetku rotajumi

Ja jūs meklējat nelielu dāvanu Ziemassvētkos, tad nekļūdīsieties, izvēloties jauku suvenīru saistībā ar šiem svētkiem. Tā var būt grezna svece, eņģelis vai citas mājas dekorācijas. Lai gan daudzi varētu lepoties ar diezgan lielām tādu rotājumu kolekcijām – laika gaitā vienmēr vēlamies tās nedaudz atjaunot – tad arī mēs atceramies par draugu dāvinātiem suvenīriem. Šīs Ziemassvētku dāvanu idejas ir īpaši noderīgas tādos gadījumos, kad jāapsveic mazāk pazīstami cilvēki.


Elektroniskās ierīces

powerbank ka ziemassvetku davana

Ja vēlaties, lai Jūsu Ziemassvētku dāvana būtu ne tikai universāla, bet arī pietiekami vērtīga, ir lietderīgi aplūkot elektronikas preces. Par īpaši praktisku izvēli tiek uzskatīti ārējās barošanas avoti (Powerbank) – ikviens no mums lieto telefonus, tāpēc ir svarīgi, lai būtu ierīce, kas neļautu Jums palikt bez sakariem. Ir vērts padomāt arī par tādām Ziemassvētku dāvanām kā portatīvie skaļruņi, meteoroloģiskās stacijas vai digitālie foto rāmji. Pat ja Jūsu draugi šādas preces nav pieminējuši, varat būt droši – jebkura no šīm dāvanām viņus iedvesmos uz jauniem atklājumiem.