Noderīgi padomi

Sportošana mājas apstākļos: ko ir vērts zināt un kādu inventāru izvēlēties?

Plaša izvēle trenažieriem
30 01 2020
sieviete nodarbojas ar sportu majas

Gan izstrādājot jaunā gada plānus, gan gatavojoties siltajai sezonai, mēs bieži vien sev apsolam, ka galu galā ir jāsāk sportot, taču, kad runa iet par šo solījumu realizēšanu, mēs atrodam sev vairākus attaisnojumus. Īpaši bieži tiek minēts laika trūkums – ja šis ir iemesls, kuru Jūs parasti izmantojat kā attaisnojumu sev, sportošana mājas apstākļos būs viens no labākajiem risinājumiem. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir motivācija un atbilstošs sporta inventārs, kuru mēs Jums noteikti palīdzēsim izvēlēties.

Kā sportot mājās, lai iegūtu vēlamos rezultātus?

Nav noslēpums, ka dažādi vingrinājumi un treniņi stiprina dažādas mūsu ķermeņa daļas, tāpēc Jums vispirms vajadzētu tikt skaidrībā ar Jūsu vēlamajiem mērķiem, un tikai tad sākt meklēt Jums piemērotāko inventāru.

Svara nomešana

Lai samazinātu skaitli, kuru Jūs vēlaties redzēt uz svariem, Jums vajadzētu dot priekšroku šiem treniņiem:

  • Kardio treniņi. Skrejceliņš, velotrenažieris un eliptiskais trenažieris tiek pieminēti kā īpaši uzticami tauku dedzinātāji, tāpēc ir īpaši noderīgi tos izmantot, ja vēlaties zaudēt svaru. Katrs no tiem var piedāvāt arī citas priekšrocības, tādēļ Jums ir vērts cītīgāk apsvērt, kādu kardio trenažieri izvēlēties.
  • Steperi. Daudz kompaktāki un retāk sastopami – lētāki nekā iepriekšminētie trenažieri, arī steperi palīdzēs atvadīties no samērā liela kaloriju daudzuma. Jums tikai būs jāpieliek zināma piepūle.


  • Airēšanas trenažieri. Šie trenažieri liek daudziem ķermeņa muskuļiem darboties vienlaikus, tāpēc samērā īsā laikā Jūs varēsiet ievērojami pietūvoties savam mērķim.