Noderīgi padomi

Kādi jaundzimušā barošanas līdzekļi noderēs Jūsu ikdienā?

Plaša izvēle bērnu barošanas līdzekļiem
27 12 2018
piederumi bernu barosanai

Daudzi vecāki piekristu, ka jaundzimušo audzināšana ir liels izaicinājums. Pat tad, ja viņš nav pirmais bērns ģimenē, mazulis prasa daudz laika, un jāparūpējas ne tikai par viņa attīstīšanu, bet arī par pilnvērtīgu uzturu. Par bērnu uzturu var atviegloti uzelpot: mūsdienās var atrast daudz līdzekļu, kas palīdzēs ērti un efektīvi parūpēties par to. Kas būtu jāizmēģina pirmais?

Pudelītes

Tas ir viens no svarīgākajiem izstrādājumiem, kas pirmais nomaina mātes krūti, tāpēc mēs rūpīgi un atbildīgi izvēlamies pudelīšu izgatavošanas materiālu un dizainu. Ja Jūs vēlaties, lai barošana būtu daudz vienkāršāka, un uzskatāt, ka mazulis jau ir gatavs šo izstrādājumu patstāvīgi paņemt savās rokās, tad padomājiet par mācību pudelītēm – tās izveidotas tā, lai būtu ērtas bērnu mazajiem pirkstiņiem. Vēl labāk būs tad, ja pudelītei nesūksies cauri: tad pat pirmā pieredze būs bez problēmām, un Jūs pati arī jutīsieties daudz mierīgāk. Šādos modeļos ir ierīkoti speciāli vārstuļi, kas neļauj šķidrumam iztecēt. Šāda pudelīte noderēs ne tikai mājās, bet arī ceļā.


 

Tvaika katls ar rīvi un citi piederumi ēdiena pagatavošanai

Lai mazuļi augtu stipri un veseli, ļoti svarīgi ir parūpēties par viņu uztura pilnvērtību, tāpēc parasti iesaka viņus barot nevis ar vārītu, bet tvaicētu ēdienu. Tvaicēšanas procesā produkti tiek uzsildīti vienmērīgi un nevārās, tāpēc saglabājas visas to barības vielas. Turklāt gatavošanai nav vajadzīgi tauki.

Šobrīd populāri ir tvaika katli ar rīvi, ar kuriem Jūs varat ne tikai uzsildīt ēdienu, bet to uzreiz arī sasmalcināt. Tās sadzīvē ir īpaši ērtas palīgierīces, jo nav vajadzīgi vairāki dažādi piederumi, kā arī nav jāmazgā daudz trauku – viss ēdiena gatavošanas process notiek vienkopus. Ar dažiem modeļiem ēdienu var gan uzsildīt, gan atsaldēt, tāpēc gatavošana kļūst vēl efektīvāka.


 

Piena un ēdiena uzsildītāji jaundzimušajiem

Jā, zīdaiņiem iespējams uzsildīt arī mātes pienu vai citu ēdienu, izmantojot jau esošās virtuves ierīces, bet šie uzsildītāji paredzēti īpaši mazuļu vajadzībām. Tie veidoti tā, lai saglabātu visas produktu barības vielas un nodrošinātu jaundzimušo veselīgu attīstību.

Pats process arī ir ļoti vienkāršs un ietaupa Jūsu laiku: tikai jāuzliek pudelīte uz sildītāja, un dažu minūšu laikā tā sasilst līdz vajadzīgajai temperatūrai. Nav jāuztraucas, ka piens vai ēdiens būs pārkarsēts – ir pietiekami daudz citu rūpju, tāpēc labāk dažus darbus uzticēt profesionāļiem!