Noderīgi padomi

Kāzas brīvā dabā: skaistākās idejas

Plaša izvēle svētku dekorācijām
05 06 2020
kazu svinesana briva daba

Kāzas noteikti ir viens no vissvarīgākajiem svētkiem mūsu dzīvē, tāpēc mēs vēlamies, lai tās noris nevainojami. Plānošanas posmā noteikti netrūkst izaicinājumu, un ir īpaši ilga diskusija par labākās vietas izvēli. Kāzas kļūst aizvien populārākas ārpus telpām - neatkarīgi no tā, vai organizējat tās savā pagalmā vai lauku sētā, izvēloties šo iespēju, Jums būs iespēja izmēģināt visdažādākās dekoru idejas. Kādi risinājumi šobrīd ir vispopulārākie?

Rotājiet viesību vietu ar gaismiņām

Šie ir gandrīz vispopulārākie āra dekoru elementi, kas ir lieliski piemēroti kāzu svinībām. Izmantojot spuldzes, Jūs varat ar tām izveidot neredzamas sienas vai pat jumtu, virs kura pusdienot. Šādi rotājumi svinībām pievienos romantiku un ļaus radīt nedaudz maģisku atmosfēru - gala rezultāts neliks vilties. Lai panāktu maksimālu efektu, spuldzīšu vai burvīgu gaismu virtenes ir vērts arī pakārt pie kokiem, krūmiem vai māju arkām: krēslas laikā tiks atklāts viss šo rotājumu skaistums.

masivas lampinas briva daba kazu svinesanailampinu virtenes kazam briva daba

lampinu virtenes kazu dekoracijasvirtenes tiek izmantotas ka dekors kazu svinibas briva daba

virtenes dekoracijas briva daba kazu svinibu dekoresanairomantiska atmosfera ar lampinam kazu svinesanai svaiga gaisa

Ievērojiet ilgtspējas principus

Kāzu svinības dabā, šķiet, liek mums paturēt prātā vides saglabāšanas idejas, kuras pēdējos gados ir kļuvušas par vienu no visspilgtākajām dekoru tendencēm. Uzklājiet tos, apsverot galda klāšanas pamatprincipus: izvēlieties galdautus un salvetes, kas izgatavotas no dabīgiem audumiem, un, protams, izmantojiet metāla galda piederumus.

Rotājumiem vislabāk ir izvēlēties pārstrādājamas vai atkārtoti lietojamas lietas, piemēram, vecas “vintage” stila sveces, grāmatas, stikla traukus un citus līdzīgus risinājumus. Jūs šo tēmu varēsiet sasniegt vēl labāk, lūdzot viesus ziedu vietā ziedot vietējai dzīvnieku patversmei vai citai līdzīgai organizācijai.

dekoracijas svetku galdam kazasgalda rotajumi kazam

ka dekoret u sagatavot galdu kazam izmantoja izturigus traukuskazu galda rotajumi ar otrreiz parstradatiem materialiem

daudzkartlietojami trauki kazamkaza galda rotajumu risinajumi

Izmēģiniet zemniecisku stilu

Kad kāzu svinības notiek ārpus telpām, daudzi nolemj izvēlēties populāro “rustic” (vai vienkārši zemniecisko) stilu - šādas dekoru detaļas joprojām ir populāras. Izmantojiet vairāk koka detaļu, piemēram, izvēloties galdus un krēslus, kas izgatavoti no šī materiāla. Jūs varat uzzīmēt sēdvietu plānu viesiem uz koka galda un dzērieniem izmantot koka paplātes. Visiem kāzu rotājumiem izmantojiet maigus, pasteļkrāsas toņus, kas vispārējai atmosfērai piešķirs vēl vairāk mājīguma.

galda noformesana kazam lauku stilajaunlaulatie bauda kazas arka no dabiga gela daba

koka rotajumi kazu dekoracijamgalda noformesana lauku stila kazam ar zalumu elementiem

galdini kazam lauku stila ar ziediem uz galdakoka rotajumi kazu galdam briva daba

Arkai izmantojiet kokus

Ja Jūs nolemjat rīkot kāzu ceremoniju ārpus telpām, Jums arī jāparūpējas par arku, taču dabā to noteikti nav grūti izdarīt. Jūs varat izrotāt krūmus vai kokus ar baltu audumu un ziediem - šādām arkām noteikti nepietrūks svinīguma. Arī vecas durvis, kas dekorētas ar zaļām lapām un maigu nokrāsu ziediem, izskatīsies ļoti atšķirīgi. Šāda dekorācija spēs aizstāt ne tikai arku, bet arī foto sienu, pie kuras visi kāzu viesi noteikti neatteiksies nobildēties.

kazu arka briva dabaarkas dekoracijas kazas briva daba

koka arka kazam dekoreta ar ziediemkoka arka kazas briva daba

koka arka kazam pagalma, dekoreta ar ziediemkoka arka kazam

Izmantojiet pēc iespējas vairāk ziedu detaļu

Kāzas un ziedus mēs varam saukt par sinonīmiem - pārliecinieties, vai Jūsu svinību laikā šo detaļu netrūkst. Ziedu pušķus dekorēšanai varat izmantot dažādās vietās: Jūs varat izvēlēties pat to nestandarta formas vai neparastus veidus. Ēdienu rotāšanai tiek piedāvāti arī ziedi - šādi rotājumi būs piemēroti gan svētku tortei, gan salātiem. Vēl labāk, ja konditori pārliecināsies, vai šie rotājumi ir ēdami.

gela rotajumi kazu galdamziedi uz galda kazu dekoracijam briva daba

ka izrtotat gakdu ar ziediem kazamkazu galds izrotats ar ziediem

kazu galds dekorets ar ziediem briva dabaediens un galda rotajumi kazu svinesana

Šīs ir dažas no populārākajām āra kāzu idejām, taču, kad sākat tās plānot, Jūs atradīsiet vairāk līdzīgu risinājumu. Neaizmirstiet, ka vissvarīgākais šo svētku laikā ir Jūsu un kāzu viesu ērtums - šajā sakarā ir jārada kopēja atmosfēra.

Pircējiem patika šis ieraksts

2.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.