Noderīgi padomi

Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas

Plaša izvēle biznesa dāvanām
11 10 2019
kolegi apmainas ar davanam darba

Svētku periodā daudziem nedod mieru Ziemassvētku dāvanu ideju meklēšana. Lai gan vienmēr lielākos un nozīmīgākos svētkos mēs steidzamies apsveikt tos, kuri mums ir vistuvākie, mēs cenšamies paturēt prātā arī tos, ar kuriem mums ir darba attiecības. Tā ir patiesība, ka Ziemassvētku dāvanas kolēģiem nedaudz atšķiras no tām, kuras mēs izvēlētos radiem vai draugiem, taču tas ne vienmēr atvieglo uzdevumu. Meklējot piemērotāko Ziemassvētku dāvanu savam kolēģim, jāsāk ar to, ka jāsaprot kam tieši šī dāvana būs paredzēta, un pēc tam meklējiet piemērotāko ideju.

Ziemassvētku dāvanas uzņēmuma darbiniekiem

Meklējot Ziemassvētku dāvanu darbiniekiem, jums vajadzētu padomāt par to, kas būtu vairāk vai mazāk piemērots visai komandai, tādējādi saglabājot kopības izjūtu un izvairoties no kolēģu neapmierinātības. Visizplatītākās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem ir:

  • Atslēgu piekariņi. Tie ir ļoti praktiski aksesuāri jebkurai dzimuma un vecuma grupai. Atkarībā no jūsu komandas (kuru jūs droši vien labi pazīstat), jūs varat izvēlēties starp klasiskiem, asprātīgiem vai oriģināliem atslēgu piekariņiem.


  • USB atmiņas kartes. Pielāgojami un vienmēr noderīgi izstrādājumi noteikti būs lieliska Ziemassvētku dāvanu dažādos darbos  - un atkal - jums būs iespēja izvēlēties no ļoti daudziem un dažādiem dizainiem.


  • Kalendāri. Šī būs viena no labākajām izvēlēm turpmākā darba plānošanā. Ja jūs esat maza komanda un vēlaties strādāt vairāk, varat izmantot kalendāru, lai atzīmētu galvenos datumus jūsu uzņēmumā vai kolēģu dzimšanas dienas.

Ziemassvētku dāvanas priekšniekam

Lai sarūpētu lielisku Ziemassvētku dāvanu savam priekšniekam, vispirms viņu raksturojot - stingrs un konstruktīvs vai vienkāršs un komunikabls - un tad izvēlieties vienu no šīm idejām:

  • Oriģinālas dāvanas ar uzrakstiem. Mūsdienās jūs varat atrast daudz džemperu, krūžu, pildspalvu un citus līdzīgus atribūtus ar smieklīgām piezīmēm, kas ļauj jums izcelt priekšnieka statusu. Ja priekšnieks neņems ļaunā šādu humora izjūtu, tad šāda veida Ziemassvētku dāvana viņu noteikti izklaidēs.

  • Gleznu reprodukcijas. Nopietnākam un solīdākam vadītājam būtu nepieciešama nopietnāka dāvana, īpaši stilīgas attēlu reprodukcijas, kas varētu izrotāt jūsu priekšnieka biroju.


  • Sienas pulksteņi. Ja glezna jau atrodas pie sienas, jūs varat padomāt par pulksteni. Smieklīgajiem priekšniekiem patiks to oriģinālie modeļi (tādi, kas laiku rāda atpakaļ vai ar jautrām piezīmēm), savukārt nopietnākiem iesakām klasiskākus modeļus.

Ziemassvētku dāvanas biznesa partneriem

Šāda veida Ziemassvētku biznesa dāvanām jābūt augstvērtīgām, praktiskām un pārdomātām, lai parādītu partneriem, ka jūs augstu vērtējat kopīgo sadarbību. Lai atstātu uz tiem lielisku iespaidu, varat izmēģināt kādu no šīm iespējām:

  • Vizītkaršu maciņi. Šis ir ļoti praktisks piederums, kas noteikti noderēs ikvienam biznesa cilvēkam. Ja izvēlaties produktus ar īstas ādas apvalkiem, jūsu pūles noteikti nepaliks nepamanītas - tie ir tādi priekšmeti, kas šobrīd dominē tirgū.

  • Dokumentu vāki. Ja jūs domājat, ka jūsu biznesa partnerim ir nepieciešams vairāk vietas ikdienas priekšmetiem, varat apsvērt šādu dāvanas ideju. Ērti aizverami ar rāvējslēdzēju vai īpašu aizdari, dažos pat ir iebūvēti kalkulatori - šī Ziemassvētku dāvana ļaus visu nepieciešamo uzglabāt un nepieciešamības gadījumā pārskatīt vēl ātrāk un vieglāk.