Noderīgi padomi

Samsung televizoru un Apple TV sadarbība pilnvērtīgākai pieredzei

Plaša izvēle multimediju atskaņotājiem
13 01 2020
aprikota viesistaba ar televizoru

Laiki, kad televizori pildīja vien savu tiešo pienākumu, proti - translēja tikai to, ko piedāvā vietējie vai ārvalstu telekanāli, ir pagājuši. Šobrīd televizorus iespējams izmantot daudz plašākā diapazonā, tajos var klausīties iemīļoto mūziku, tos var pieslēgt kādai no jaunāko modeļu spēļu konsolēm un tajos pat iespējams lejupielādēt jaunākās aplikācijas. Pasaulē un Latvijā aizvien populārāki kļūst Samsung Smart TV televizori, kas sniedz daudz plašāku iespēju klāstu, sevišķi gadījumos, kad sadarbojas ar Apple TV lietotni. Par to, kādus jaunus audio un video horizontus saviem lietotājiem piedāvā sasniegt Smart televizori, kas pieslēgti Apple TV lietotnei, arī pastāstīsim raksta turpinājumā.


Funkcijas un iespējas

 • Samsung Smart TV sistēmā ir iebūvēta AirPlay 2, ar kuras palīdzību visi mājinieki var koplietot un straumēt saturu uz lielā ekrāna, izmantojot savas Apple ierīces, piemēram, iPad, iPhone vai Mac.
 • Viesībās vai bērnu ballītēs lielisku izklaidi garantēs satura “spoguļošana” vai demonstrēšana visiem klātesošajiem. Piemēram, ja vēlaties padalīties ar to, ko patlaban darāt savā viedierīcē, ar saviem jaunākajiem sasniegumiem kādā videospēlē vai vienkārši smieklīgu videoklipu, savienojiet savu viedierīci ar Samsung Smart TV un padariet to redzamu visai draugu kompānijai. Tomēr jāatceras, lai izmantotu šo funkciju, derēs tikai Apple viedierīces, piemēram, Mac, iPhone vai iPad.
 • AirPlay 2 papildistēma īpaši veidota tā, lai spētu sinhronizēt visus Samsung Smart TV mājoklī, tādēļ, lai kurā mājas telpā Jūs arī neatrastos, skaļumu un iemīļoto dziesmu Jūs varēsiet izvēlēties un regulēt no jebkuras telpas.
 • Par Apple TV lejupielādēšanu nav īpaši jāpiedomā, ja esat iPhone, iPad vai Mac viedierīču īpašnieks, šī aplikācija jau būs Jūsu viedierīces pamatsistēmā. Tāpat ar šo lietotni ir aprīkoti arī jaunākie Samsung viedtelevizori.
 • Samsung Smart TV aprīkots ar īpašu pulti - Smart Touch TV, ar kuras palīdzību vienlaikus būs iespējams vadīt visas ierīces, kas būs savienotas ar šo televizoru. Īpaši jūtīgas papildsistēmas, ar kurām aprīkota pults, ļaus regulēt un vadīt televizoru arī ar žestu un balss signālu palīdzību.
 • Jaunākie Samsung viedtelevizori aprīkoti arī ar neatkārtojamām papildu funkcijām, kas radīs īpašu klātbūtnes efektu un priecēs gan lielus, gan mazus mājiniekus. Piemēram, ar papildfunkcijas Sport Mode palīdzību, varēs pielāgot sporta spēlei visatbilstošāko skaņas kvalitāti, bet, lai izbaudītu sporta spēli visā tās pilnībā, ar šīs funkcijas palīdzību būs iespējams pietuvināt Jūs interesējošos kadrus, kā arī - vērot atsevišķus spēles fragmentus palēninājumā. Klātbūtnes efektu lieliski radīs Samsung Smart TV papildfunkcijas - Explore 3D un 3D Converter, kas ikkatru pārraidi padarīs unikālu un neaizmirstamu.
 • Lai katrs mājinieks varētu izbaudīt savu iemīļoto filmu, TV pārraidi vai koncertierakstu, savienojot Samsung Smart TV ar kādu no viedierīcēm, katrs ģimenes loceklis varēs skatīties dažādas pārraides, piemēram, planšetē, viedtālrunī un uz TV ekrāna.
 • Ar Apple TV palīdzību, iemīļotās TV pārraides, mūziku un filmas būs iespējams lejupielādēt jebkurā iPhone, iPad, iPod touch un Mac viedierīcē, lai vēlāk tās noskatītos bezsaistē. Šī funkcija īpaši noderēs tiem, kas plāno doties ceļojumos uz ārvalstīm.
 • Katrs Apple TV lietotājs, apmeklējot App Store atradīs tieši sev piemērotāko, ne tikai iemīļotākos TV kanālus, piemēram, Netflix, Prime Video un Amazon, bet arī jaunākākās videospēles un plašu sporta, dzīvesstila un izklaides aplikāciju klāstu. Pateicoties Samsung Smart TV papildus funkcijām, arī iemīļotās videospēles iegūs neatkārtojamus skaņu un klātbūtnes efektu. Turklāt ierīcei būs viegli pieslēdzams viss spēlei nepieciešamais, piemēram, austiņas vai vadības pultis.
   
 • Lai sāktu pilnvērtīgu lietotnes Apple TV izmantošanu, jāpārliecinās par to, ka Jūsu viedtelevizors atbalsta Apple TV, bet, lai Apple TV pilnvērtīgi varētu savienot ar visām viedierīcēm, jāņem vērā sekojoši priekšnosacījumi:
 •  iPad viedierīcei jābūt aprīkotai ar jaunāko iPadOS versiju, bet iPhone un iPod touch - jādarbojas ar jaunāko iOS versiju;
 • Lai pieslēgtos Apple TV ar Mac viedierīci, jāpārliecinās, ka tā aprīkota ar jaunāko macOs operētājsistēmu, bet Apple TV 4 K un Apple TV HD ierīcēm jābūt aprīkotām ar jaunāko tvOs versiju.

Pircējiem patika šis ieraksts

2.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?