Noderīgi padomi

Sporta rati bērnam - kā izvēlēties labākos

Plašs sortiments bērnu ratiem
20 08 2020
jauna mamina stumj bernu sporta ratinus meza

Kad bērns, kurš ir sešus mēnešus vecs, sāk sēdēt arvien stabilāk un stabilāk, kā arī Jūs plānojat ceļot ar lidmašīnu, izbraukumus dabā un biežas pastaigas parkā, daudzi vecāki sāk meklēt vieglākus un kompaktākus ratus. Bet kuri ir labākie bērnu sporta rati? Par atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, sporta ratu veidiem, priekšrocībām un trūkumiem lasiet tālāk.

dvi mamos veza vaikus vezimeliuose gamtoje vasaros laikotarpiu

Universāli bērnu rati

Universāli bērnu rati ir ilgtermiņa ieguldījums. Ja izvēlēsieties 3/1 ratus, Jūs tos varēsiet izmantot no bērna dzimšanas līdz apmēram 3-3,5 gadiem. Šādā komplektā atradīsiet jaundzimušajam piemērotu šūpuli, automašīnas sēdeklīti un sporta daļu.

Priekšrocības: izturīgi un ērti bērnam, īpaši manevrējami un ērti caurbraucami ratu lielo riteņu dēļ.

Trūkumi: smagi salīdzinājumā ar lietussarga tipa ratiem un citiem sporta ratiem, aizņem vairāk vietas un tos nevar tik ātri salikt, kā tie sastāv no atsevišķām detaļām.

Plašāku rakstu par to, kā izvēlēties universālus bērnu ratus, varat lasīt mūsu detalizētajā rakstā.


Bērnu rati - lietussargs

Viegli sporta rati - šādi var raksturot lietussarga tipa bērnu ratus. Tas ir ideāls variants daudziem ceļotājiem. Šāda veida ratus var ļoti ātri salikt, tie ir ārkārtīgi kompakti, bieži pat ir ar īpašu rokturi, lai, salokot ratus, Jūs varētu tos pārlikt pār plecu. Tomēr parasti šādiem ratiem ir salīdzinoši mazi ritentiņi, slikta trieciena absorbcija un tie nav ļoti ērti bērnam. Ja Jūs nolemjat izvēlēties lietussarga tipa bērnu ratus, mēs iesakām pārbaudīt, kā ir izveidota atzveltne un vai ratiem ir pilnīgs guļus stāvoklis, ja Jūsu mazulis vēlēsies aizmigt.

Priekšrocības: viegli, kompakti, ērti ceļotājiem.

Trūkumi: slikta balstiekārta, mazi riteņi, nav tik ērti bērnam kā parastie sporta rati, dažiem modeļiem nav pilnīga guļus stāvokļa.


Sporta rati

Sporta rati nedaudz atgādina universālo bērnu ratu sporta daļu, jo tam ir līdzīgas īpašības un funkcijas. Bērnam tie ir ērti un ietilpīgi, tiem ir pilnīga guļus pozīcija, var pielāgot kāju stāvokli. Parasti sporta ratiem ir lieli riteņi, labs polsterējums un lieliska caurlaidība. Šāda veida rati parasti neatdalās no šasijas, tāpēc ir ātri un viegli saliekami.

Priekšrocības: ērti bērnam, vieglāki par universālajiem bērnu ratiem, ātri salokāmi un ietaupa vietu, laba caurlaidība un polsterējums.

Trūkumi: smagāki un lielāki par lietussarga tipa bērnu ratiem.