Noderīgi padomi

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Plaša rotaļlietu izvēle bērniem no 3 gadu vecuma
09 11 2020
meitene priecajas par Ziemassvetku davanam uz zirdzina
Mazi bērni vairāk par visiem gaida Ziemassvētku vecīša ierašanos un viņa dāvanas, tāpēc mums jāpacenšas, lai pārsteigumus viņus nesarūgtinātu un viņi turpinātu ticēt svētku brīnumam. Atbildīgi uzdevumi vienmēr rada lielu stresu, tomēr, meklējot Ziemassvētku dāvanu bērniem, jūs varat atslābināties – ņemot vērā viņu vecumu, jūs atradīsiet daudzas idejas dāvanām, kādas mazuļiem patiks.
berni priecajas ziemassvetku davanam

Zīdaiņiem

Mazākajām atvasītēm būs piemērots viens no šīm variantiem:

  • Izglītojošās rotaļlietas. Jūs vienkārši neatradīsiet labāku Ziemassvētku dāvanu zīdaiņiem nekā rotaļlietas, kas ļaus mazajiem pamazām iepazīt vidi un apkārtējo pasauli. Tās veicina vienmērīgu attīstības procesu, attīsta zīdaiņu prasmes un vienlaikus priecē ar košām krāsām un rotaļīgu izskatu – šādai Ziemassvētku dāvanai mazulim noteikti vajadzētu būt jautrai!


  • Košļājamie zobu riņķi. Kvalitatīviem košļājamiem riņķiem var būt daudz vairāk priekšrocību, nekā Jūs varētu iedomāties. Tie būs piemēroti ne tikai tad, kad mazulim šķiļas zobiņi, bet arī attīstīs praktiski visas mazuļa maņas. Šāda dāvana noteikti nepaliks neizmantota!
  • Jaundzimušo drēbes. Lai arī mazuļi aug diezgan ātri, daudzi vecāki joprojām vēlas tos ģērbt stilīgi, tāpēc bieži piepilda skapjus ar visdažādākajām drēbēm. Ja Jūs meklējat Ziemassvētku dāvanas mīļajiem, Jums noteikti vajadzētu apsvērt šo variantu.

mazulis ziemassvetku apgerba blakus eglei

  • Muzikālie karuseļi. Šī ir – viena no labākajām rotaļlietām, kas var palīdzēt mazulim nomierināties un ātrāk aizmigt. Turklāt, spilgtas krāsas un melodiskas skaņas palīdz attīstīt mazuļa dzirdi un redzi.


Mazi bērni

Šai kategorijai pieder 1 – 3 gadus veci bērni. Viņi jau daudz labāk saprot pasauli un sevi, tāpēc, meklējot Ziemassvētku dāvanu maziem bērniem, nepietiek tikai izvēlēties visspilgtāko rotaļlietu, - nāksies padomāt, vai tā patiešām būs bērniem interesanta. Šajā vecumā dzimumu atšķirības ir jau izteiktākas, tāpēc Ziemassvētku dāvanas meitenēm un zēniem būtu jāizvēlas atsevišķi. Šeit ir dažas populārākās idejas:

  • Rotaļu transportlīdzekļi. Šāds variants noteikti patiks jaunajiem autovadītājiem. Šajā gadījumā ir vērts padomāt par automašīnu figūriņām un to garāžām, stumjamām mašīnām vai pat ar pedāļiem darbināmiem traktoriem. Visas šīs rotaļlietas zēniem būs gan droša, gan arī jautra izvēle.

berni spelejas ar rotalu vilcienu un masinu pie ziemassvetku egles

  • LEGO konstruktori. Ja Jums ir nepieciešama universāla Ziemassvētku dāvana bērniem, vienmēr ir vērts apsvērt šo konstruktoru iegādi – starp tiem Jūs noteikti atradīsiet variantus, kas būs piemēroti visiem mazajiem. 1-3 gadus vecām atvasītēm ir vērts izvēlēties LEGO DUPLO sēriju – šo konstruktoru klucīši ir lielāki, īpaši pielāgoti jaunākiem mazuļiem un viņu pirmajiem atklājumiem.