Noderīgi padomi

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Plaša rotaļlietu izvēle bērniem no 3 gadu vecuma
09 11 2022
meitene priecajas par Ziemassvetku davanam uz zirdzina
Mazi bērni vairāk par visiem gaida Ziemassvētku vecīša ierašanos un viņa dāvanas, tāpēc mums jāpacenšas, lai pārsteigumus viņus nesarūgtinātu un viņi turpinātu ticēt svētku brīnumam. Atbildīgi uzdevumi vienmēr rada lielu stresu, tomēr, meklējot Ziemassvētku dāvanu bērniem, jūs varat atslābināties – ņemot vērā viņu vecumu, jūs atradīsiet daudzas idejas dāvanām, kādas mazuļiem patiks. Vecākiem ar bērnudārza vai skolas vecuma bērniem piedāvājam izlasīt rakstu par labākajām dāvanām bērnudārzniekiem, skolēniem un audzinātājiem.
berni priecajas ziemassvetku davanam

Zīdaiņiem

Mazākajām atvasītēm būs piemērots viens no šīm variantiem:

  • Izglītojošās rotaļlietas. Jūs vienkārši neatradīsiet labāku Ziemassvētku dāvanu zīdaiņiem nekā rotaļlietas, kas ļaus mazajiem pamazām iepazīt vidi un apkārtējo pasauli. Tās veicina vienmērīgu attīstības procesu, attīsta zīdaiņu prasmes un vienlaikus priecē ar košām krāsām un rotaļīgu izskatu – šādai Ziemassvētku dāvanai mazulim noteikti vajadzētu būt jautrai!


  • Košļājamie zobu riņķi. Kvalitatīviem košļājamiem riņķiem var būt daudz vairāk priekšrocību, nekā Jūs varētu iedomāties. Tie būs piemēroti ne tikai tad, kad mazulim šķiļas zobiņi, bet arī attīstīs praktiski visas mazuļa maņas. Šāda dāvana noteikti nepaliks neizmantota!


  • Jaundzimušo drēbes. Lai arī mazuļi aug diezgan ātri, daudzi vecāki joprojām vēlas tos ģērbt stilīgi, tāpēc bieži piepilda skapjus ar visdažādākajām drēbēm. Ja Jūs meklējat Ziemassvētku dāvanas mīļajiem, Jums noteikti vajadzētu apsvērt šo variantu.

mazulis ziemassvetku apgerba blakus eglei