Noderīgi padomi

Labākie termometri zīdaiņiem un bērniem 

Plaša izvēle bērnu termometriem
27 04 2020
mate parbauda zena temperaturu ar digitala termometra palidzibu

Jaunākie ģimenes locekļi daudz biežāk cieš no dažādām slimībām, tāpēc noteikti ir nepiecieešamas atbilstošas ierīces, kas ātri un precīzi noteiks ķermeņa temperatūru. Bērni arī ir daudz jutīgāki pret dažādām infekcijām un noteikti ne vienmēr vēlas veikt šo procedūru, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, vai mājās ir labs termometrs. Lai padarītu jūsu lēmumu vieglāku, jums vajadzētu iepazīties ar galvenajiem šo ierīču veidiem, kas mainīsies atkarībā no tā, kā darbojas termometrs.

Digitālie termometri

Šis ir viens no populārākajiem šo ierīču veidiem, kas pazīstams arī kā elektroniskais termometrs. Tajā neatradīsiet dzīvsudrabu, tāpēc procedūra būs daudz ātrāka un drošāka. Par precizitāti arī nebūs jāšaubās: ir iespējama tikai dažu grādu daļu kļūda. Pašlaik tirgū ir vairāki dažādi digitālo termometru veidi:

  • Ķermeņa temperatūra. Šīs ierīces precizitāte ir atkarīga no tā, kur to glabājat. Temperatūras paaugstināšanos ir visvieglāk pamanīt ausīs un taisnajā zarnā, tāpēc jums jāpārliecinās, vai ierīce ir piemērota tam. Ja jūs to turat padusē, mēģiniet nepārvietot un turēt termometru 5-10 minūtes, pat ja jau ir atskanējis skaņas signāls. Šādos gadījumos ne vienmēr ir iespējams saglabāt mazuļa mieru, tāpēc šī opcija var būt piemērota bērniem, kuri jau ir mazliet lielāki vai ir mierīgāki. Ņemiet vērā, ka šiem termometriem ir cieti un elastīgi uzgaļi - izvēlieties otro iespēju: tas pasargās jūsu pēcnācēja ādu no ievainojumiem.

  • Termometri - knupīši. Ja domājat, ka iepriekšminētā ķermeņa temperatūras mērīšanas metode būs nepiemērota jūsu pēcnācējiem, bet viņi joprojām lieto knupīti, jums ir vēl viena iespēja. Kad māneklis ir ievietots mazuļa mutē, tā temperatūra uz neliela ekrāna būs redzama tikai dažās minūtēs. Šādi produkti nav kaitīgi veselībai, ir viegli tīrāmi, ūdensnecaurlaidīgi un pietiekami precīzi. Pirmo mazuļa dzīves gadu šī būs viena no ērtākajām izvēlēm.

  • Ēdiena. Šie elektroniskie termometri ir iecienīti arī vecākiem, kuri audzina mazākus pēcnācējus. Ar to palīdzību jūs varat pārliecināties, ka ēdieni vai dzērieni nav pārāk karsti un bērni neapdedzināsies ēdot. Tāpat kā visiem šāda veida modeļiem, komfortablā displejā temperatūra tiks parādīta ļoti ātri.

  • Vannas. Izmantojot šāda veida termometru, jūs pārbaudīsiet, vai ūdens nav pārāk karsts, un pārliecinieties, ka vannošanās notiks droši. Daudziem no tiem ir rotaļīgs izskats, tāpēc šāda ierīce atstāj iespaidu arī uz jūsu bērniem.


Infrasarkanie bezkontakta termometri

Tiem, kas vēlas efektivitāti, patiks infrasarkanais termometrs, kas pēc tā īpašībām nav sliktāks par elektroniskajām ierīcēm, bet daudz precīzāk spēj parādīt precīzu ķermeņa temperatūru. Parasti tas prasa tikai dažas sekundes. Ērti ir arī tas, ka šādi bezkontakta termometri ļauj izmērīt mazuļa temperatūru no tālāka attāluma, tāpēc tie ir piemēroti arī tad, kad mazulis guļ. Šāda procedūra neradīs absolūti nekādu diskomfortu - bērns to pat nejutīs.

Šīs ierīces šobrīd tiek uzskatītas par vismodernākajām un higiēniskākajām, jo temperatūra tiek mērīta bez pieskāriena. Ja apsverat, kurš termometrs ir visprecīzākais, jūs noteikti nebūsiet vīlies par piedāvātajām iespējām. To pašu ierīci var izmantot arī pārtikas un ūdens temperatūras iestatīšanai.

Apsverot, kurš termometrs ir vislabākais bērniem, nevajadzētu aizmirst pievērst uzmanību arī tā dizainam. Ja šī ierīce atgādina jums par jūsu iecienītākajām rakstzīmēm vai spilgtas krāsas mājdzīvniekiem, ģimenes mazie bērni daudz labprāt mērīs temperatūru. Jo rotaļīgāks tas būs, jo vieglāk būs veikt temperatūras mērīšanas procedūru pat nemierīgākajiem mazajiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.