Noderīgi padomi

Top 5 labākie autokrēsliņi līdz 100 eiro

Plaša izvēle bērnu autokrēsliņiem
11 05 2020
priecigs berns sez autokreslina

Autokrēsliņš ir primāra vajadzība, taču nereti tā iegāde mēdz pamatīgi ietekmēt ģimenes budžetu. Mēs esam atrisinājuši šo problēmu - esam izvēlējušies un apkopojuši top 5 labākos autokrēsliņus līdz 100 eiro. 

Iegādājoties lētāku autokrēsliņu, Jums nav jāupurē tā kvalitāte vai drošība, tādēļ esam apkopojuši modeļus, kas, neskatoties uz to zemajām cenām, atbilst visiem drošības standartiem un ir saņēmuši labākos patērētāju vērtējumus.

Tomēr ņemiet vērā, ka šie autokrēsliņi funkciju ziņā nav tik bagāti kā luksusa klases autokrēsliņi. Galvenais, ka Jūsu bērns šajos autokrēsliņos nebūs mazāk drošs - iespējams, ka kāds no šiem krēsliņiem ir tieši tas, ko meklējat jau sen!

1. Affix Stargazer

Affix Stargazer aprīkots ar sānu trieciena aizsardzību, priekšpuses siksnu un stiprinājumu, kas garantē, ka autokrēsliņš stingri stāv uz automašīnas sēdekļa. Šis autokrēsliņa stiprinājums ir nofiksēts pat tad, kad tajā neatrodas bērns. 

Šis modelis ir ne tikai drošs, bet arī ļoti komfortabls autokrēsliņš. Tam ir galvas balsts ar regulējamu augstumu, 2 atzveltnes pozīciju sēdeklis, roku balsti ar regulējamu augstumu un divslāņu polsterējums aizmugurē. Turklāt, autokrēsliņam ir noņemama atzveltne un to iespējams lietot arī kā būsteri. 

Īpašai ērtībai krēsliņā iemontēts arī krūzes turētājs, par ko nav padomājuši pat daži augstākās klases autokrēsliņu ražotāji. 

Svarīgākie parametri:

 • Vecums – 3-12 gadi;
 • Izmērs - 42,55x26,67 x 64,52 cm;
 • Svars – 15-36 kg.

2. Lorelli Race

Lorelli Race autosēdeklītis parūpējies par itin visu, lai Jūsu brauciens kopā ar bērnu būtu drošs un arī jautrs piedzīvojums. Lai nodrošinātu pilnīgu drošību, krēsls ir aprīkots ar sānu aizsardzības sistēmu un 5 punktu drošības jostām. Krēsliņš izgatavots no viskoelakstīgām putām, kas ļauj bērnam iekārtoties pēc iespējas ērtākā un patīkamākā pozā. 

Tāpat krēsliņš aprīkots ar tādām funkcijām kā polsterēts galvas balsts un atzveltne, 7 galvas balsta pozīcijas, 3 atzveltnes pozīcijas, kas garantē ne tikai ērtumu, bet arī rūpējas par veselību, jo bērns var ieņemt pareizu ķermeņa formu.

Svarīgākie parametri:

 • Vecums – 9mēn-12gadi;
 • Izmērs – 65x47x66 cm;
 • Svars – 9-36 kg.

3. KinderKraft Comfort Up

Autokrēsliņš KinderKraft Comfort Up no citiem atšķiras ar tā ekskluzīvo dizainu un anatomisko atzveltnes daļu, kas nodrošina gan komfortu, gan rūpējas par bērna veselību. Katra šī autokrēsliņa detaļa ir pārdomāta gan vizuālā, gan tehniskā ziņā. 

Viena no šī autokrēsliņa lielākajām priekšrocībām ir galvturis, kas regulējams dažādos augstumos un vienkārši piemērojams bērna augumam, tādējādi krēsliņu iespējams lietot ilgāku laiku. Tāpat kā iepriekšējie autokrēsliņi, arī šis modelis aprīkots ar sānu aizsardzības sistēmu, taču papildu tam vajadzības gadījumā, piemēram, gulēšanas laikā arī pietur bērna galvu.

Svarīgākie parametri:

 • Vecums – 1-12gadi;
 • Izmērs – 66x42x37 cm;
 • Svars – 9-36 kg.

4. Lionel Nico

Nico modelis ir inovatīvs autokrēsliņu modelis, kas uzlabojis rāmja izturības un sānu aizsardzības sistēmu, brauciena laikā nodrošinot maksimālu bērna drošību. Šis autokrēsliņš aprīkots ar 5 punktu drošības jostām, taču var izmantot arī 3 punktu drošības jostas gadījumā, ja krēsliņu izmanto vecāks, līdz ar to lielāks bērns. 

Pateicoties noņemamajam ieliktnim un regulējamajam sēdeklim, drošības sistēma aug kopā ar bērnu. Tāpat krēsliņam ir sānu stiprinājumi, dziļais galvas balsts ar 5 līmeņu regulācijas sistēmu, kas garantē, ka bērns atrodas stabilā pozīcijā. 

Turklāt, Lionel Nico var izmantot arī kā būsteri. Kopumā tas ir viens no retajiem autokrēsliņiem, kas vienlīdz labi piemērots gan 1 gadu vecam, gan 12 gadus vecam bērnam.

Svarīgākie parametri:

 • Vecums – 1-12 gadi;
 • Izmērs – 71x40x45 cm;
 • Svars – 9-36 kg.

5. BabyGO FreeMove

BabyGO FreeMove ir pārbaudīts un atzīts par vienu no labākajiem modeļiem zemo cenu kategorijā. Augstumā regulējams galvas balsts ar enerģiju absorbējošu galvas polsterējumu nodrošina dubultu sānu trieciena aizsardzību. Plašā galvas atzveltne ļauj kopā ar bērnu mērot garus attālumus, jo bērna galva var ilgi un ērti noturēties guļampozīcijā. 

Krēsliņa atzveltne ir regulējama vairākos līmeņos, tādējādi to var pielāgot automašīnas sēdekļa slīpumam. Šis autokrēsliņš aprīkots ar 5 punktu drošības jostām. Pateicoties sānos iebūvētajam sēdekļu reduktoram, FreeMove nodrošina bērnam visaugstāko sēdvietas komfortu.

Svarīgākie parametri:

 • Vecums – 8mēn-12 gadi;
 • Izmērs – 40x45x63-78cm;
 • Svars – 9-36 kg.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?