Nakts izpardosana

Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Preces ID: 7510405
Video ieraksta izšķirtspēja:
4k

0€ piegādes akcija ir spēkā ar kodu FREE2468 reģistrētiem lietotājiem, veicot pasūtījumu 02.06., pērkot pārdevēja 220.lv preces, kas marķētas ar īpašo atlaižu ikonu un veicot pasūtījumu virs 100€ ar piegādi ārpus Rīgas.

Neaizmirstiet pasargāt savus pirkumus!
Ražotāja apdrošināšana: 0 gadi
Apdrošināšana - pret bojājumiem, ūdeni, zādzībām
Ražotāja garantija: 24 mēn.
Pagarināta garantija - aizsardzība pret neparedzētām kļūmēm
€ 3 45699
Pārdevējs: 220.lv
Daudzums - +

Preču saņemšanas veids

Preces apraksts: Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Sony A9 Body (Melns) | (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9)

Atklājiet iedvesmojošas pasaules

Paplašiniet savas iztēles robežas
Neļaujiet aprīkojumam jūs bremzēt
Reālās iespējas tiek atklātas tikai tad, ja nav nekādu ierobežojumu
Šis fotoaparāts - sapņu piepildījums, tagad tas ir vēl uzlabotāks
Nākotne pieder jums, lai kur jūs atrastos

Jauna fotografēšanas ātruma dimensija

Pilnīgi jaunais „Sony“ attēla sensors novērš vajadzību pēc parastajiem fotoaparāta mehānismiem. Tas ļauj fotografēt tik ātri un efektīvi, cik tas nav iespējams ar nevienu mehānisku ierīci. Bez tam nav mehāniska trokšņa un vibrācijas, kas paver pilnīgi jaunas fotografēšanas iespējas.

Virzītājspēks pārejai uz pilnu elektroniku

Inovatīvs pilna kadra slāņains CMOS sensors ar integrētu atmiņu

α9 ļauj pārsniegt tradicionālās SLR, kas balstās uz mehāniskajām sistēmām, robežām. Pirmoreiz2, izmantojot ātrgaitas slāņveida dizainu, 24,2 megapikseļu3 pilnrāmja attēla sensors īslaicīgi saglabā lielu datu daudzumu iebūvētajā atmiņā, lai kopējais skenējums notiktu 20 reizes ātrāk4. CMOS sensora un uzlabotā BIONZ X attēlu apstrādes moduļa kombinācija sniegs jums patiesu digitālo brīvību.
[ Slāņainā apgaismojuma struktūra ar integrētu atmiņu ]
(1) Pikseļu laukums (2) Integrētā atmiņa (3) Ātrgaitas signāla apstrādes ķēde (4) Attēlu apstrādes modulis

Iemūžiniet to, kas iepriekš nebija iespējams

Nepārtraukta fotografēšana ar ātrumu līdz 20 kadr./sek. 5

Inovatīvais pilnkadra „Exmor RS“ CMOS sensors un BIONZ X procesors kopā ļauj nepārtraukti fotografēt līdz 20 kadr./sek. ātrumu5 ar AF/AE izsekošanu. Īpaši ātra darbība un pietiekams buferis ļaus notvert izšķirošo mirkli.

Fotografēšana bez aptumšošanas6

Elektroniskā atslēga novērš aptumšošanu, kas raksturīga parastajām SLR. Pateicoties 60 kadr./sek. tiešā skata iespējas un minimāla displeja kavēšanās, nepārtraukti fotografējot, objekts ir pilnībā redzams pat tad, ja aizvars ir atbrīvots.
(A) Fotografēšana bez aizvara (B) Fotografēšana ar aizvaru

AF / AE aprēķins līdz 60 reizēm/sek.7

Gaisma tieši nonāk pie attēla sensora bez mehāniskiem traucējumiem. Pateicoties nespoguļa konstrukcijas un jaunu ātrumu palielinošu tehnoloģiju apvienojums, AF / AE notiek pilna kadra fokusa plaknē.
(1) AF / AE aprēķins (2) 60 reizes/sek. (3) 20 kadr./sek.

Elektroniskā aizvara ātrums līdz 1/32 000 sek.8

Elektronisko slēdžu ātrums līdz 1/32 000 sek.8 ievērojami pārsniedz mehāniskās slēdzenes. Variet arī uzturēt seklu lauka dziļumu bez ND filtra pat spilgtā apgaismojumā.
(A režīms 1/20 000 sek. F8.0 ISO 1 000)

Piezīme. Šai fotokamerai ir elektronisks un mehāniskais aizvars. Šajā sadaļā aprakstītās funkcijas galvenokārt ir saistītas ar elektroniskās slēdzenes izmantošanu.

Klusums paplašina fotografēšanas iespējas

Nav uzmanības novēršanas trokšņa dēļ

Izkropļojuma mazonošs9 elektroniskais slēdzis ļauj klusi fotografēt10, neprasot mehānisku spoguli un slēdža skaņu. Tas padara kameru ideālu sporta ainu un objektu fotografēšanai, kur nepieciešams klusums.

Nav nevēlamu vibrāciju

Fotografējot ar SLR fotoaparātu, spoguļa kustība un slēdža atbrīvošana rada nelielu vibrāciju. Tomēr α9 ir aprīkots ar elektronisku aizvara aizbīdni, tāpēc fotoaparāts paliek stabils un attēli ir ļoti asi.

Piezīme. Šai fotokamerai ir elektronisks un mehāniskais aizvars. Šajā sadaļā aprakstītās funkcijas galvenokārt ir saistītas ar elektroniskās slēdzenes izmantošanu.

Ātrs, precīzs un uzticams AF

Programmatūras atjauninājums11 ievieš un uzlabo AF kopā ar jaunām AF funkcijām, kas nodrošina precīzu fokusēšanu un nepārtrauktu stabilu izsekošanu.

4D FOCUS: neticami plašs pārklājums

693 – lielisks fāžu noteikšanas AF punktu skaits

Kopumā 693 fāžu noteikšanas punktus (kas aptver aptuveni 93% no attēla laukuma) tagad papildina 425 kontrasta noteikšanas AF punkti11 (palielināti no 25), lai nodrošinātu ļoti precīzu objekta noteikšanu pat vājā apgaismojumā, tas ir, kad visefektīvākā ir kontrasta noteikšanas AF.

4D FOCUS: ātrs AF

Ātrais hibrīdais AF ātri automātiski fokusē visu kadru

Uzņemiet ātri kustīgus objektus ar uzticamu un ātru AF. Šīs ātrgaitas hibrīda AF sistēmas ātrums un precizitāte tiek vēl vairāk uzlabota kombinācijā ar uzlabotu BIONZ X attēlu apstrādes moduli.

4D FOCUS: nepārtraukta izsekošana

Droša kustīgu objektu izsekošana

Nepārtraukts AF un optimizēts AF algoritms ievērojami uzlabo AF precizitāti un izsekošanu. Pat pēc aizvara atbrīvošanas nepārtraukti aktivizētais AF ļauj turpināt izsekot objekta nejaušas kustības.

Ātrums un mākslīgais intelekts

Ieviešot uz mākslīgo intelektu balstītu objektu atpazīšanu, AF ir kļuvusi gudrāka

Reāllaika izsekošana11 un reālā laika acu noteikšanas AF iespējas ļauj ātri, precīzi un intelektuāli izsekot objektam, izmantojot uz mākslīgā intelekta balstītus algoritmus un reālā laikā apstrādāt lielu datu daudzumu.

Uz DI balstīta reāllaika izsekošana12

Kad ir iestatīts izsekojamais objekts, precīzs fokuss tiek saglabāts, līdz pusei nospiežot aizvara pogu. Statusa izmaiņas tiek rūpīgi novērotas, dodot iespēju elastīgi kadrēt, un jūs variet koncentrēties uz vislabākā kadra uzņemšanu.11

Pamata tehnoloģija

Jaunais uz DI balstītais objektu atpazīšanas algoritms efektīvi apstrādā plašu attēlu datu diapazonu attēla sensors. Informācija par krāsu, zīmējumu, attālumu līdz objektam, sejai un acīm ļauj ļoti precīzi identificēt objektu.

Uzlabots reālā laika acu noteikšanas AF11

Fotoaparāta spēja izsekot objektu ir vēl attīstītāka - objekta acis tagad var uzreiz noteikt, līdz pusei nospiežot aizvara pogu vai nospiežot AF-ON pogu, un to nepārtraukti novērot. Variet arī izvēlēties objekta kreiso vai labo aci.

Vairāk AF funkciju nodrošina uzticamu fotografēšanu

Uzticama darbība pat vājā apgaismojumā

Fotografējiet objektus ar ļoti precīzu autofokusu pat tad, ja apgaismojuma līmenis ir tikai EV-313 un ISO 100 - pateicoties augstas jutības attēla sensoram.

A tipa objektīva AF atbalsts

Fokusa plaknes fāzes noteikšanas AF sistēma ar 693 AF punktiem darbojas droši. Izbaudiet ātrumu līdz 10 kadr./sekundē nepārtrauktas fotografēšanas ātrums14 un AF/AE izsekošana darbosies arī ar A tipa montāžas objektīvu 15 ar montāžas adapteri (LA-EA3) 16.

Uzlabots11 ātrdarbīgs hibrīds AF filmām

AF11 video lielāku stabilitāti nodrošina efektīvāka ātrdarbīga hibrīda AF fokusa plaknes fāzes noteikšanas sistēmas izmantošana. Autofokusu netraucē pat galvenā objekta priekšā esošie objekti.

Izcila attēla kvalitāte

Pilna kadra 24,2 megapikseļu3 sensors ar jutīgumu līdz ISO 204 80017, pazīstams ar plašu dinamisko diapazonu uzņem izcilu attēla kvalitāti.

Jaunais CMOS sensors nodrošina nevainojamu attēlu

Augsta jutība, fona apgaismojums, tiešā sensora objektīva dizains un citas „Sony“ inovācijas ļauj uzņemt lieliskus attēlus dažādās situācijās. Standarta ISO diapazons ir ISO 100-51 200, paplašināms līdz ISO 50-204 80018, un troksnis būs minimāls.

Ātrāk strādājošs attēlu procesors BIONZ X

Programmatūras atjauninājums uzlabo fotokameras attēlu apstrādes algoritmus, iegūstot dabiskākus toņus un stabilāku AWB nepārtrauktai fotografēšanai.11

Pārsteidzoši 4K attēli

Augstas izšķirtspējas 4K filmu kvalitāte19

Visi pikseļi tiek skenēti un nav apvienoti, tāpēc tiek savākts apmēram 2,4 reizes20 vairāk datu, nekā nepieciešams 4K izšķirtspējai (datu apjoms ir ekvivalents 6K), kā rezultātā tiek iegūta 3 840 x 2 160 4K izvade. Šis papildu izlases process nodrošina visaugstāko iespējamo attēla kvalitāti 4K video, kuri tiek skenētas visā kadrā, bet nav apvienoti.

Efektīva darba plūsma un profesionāla uzticamība

Pateicoties magnija sakausējuma korpusam, fotokamera ir izturīga un uzticama jebkuros apstākļos, un, pateicoties uzlabotajām universālajām funkcijām, fotokamera ir lieliski piemērota profesionālu fotogrāfu smagu darbu veikšanai.

Četrkārtīgs VGA „OLED Tru-Finder

Jaunais augstas izšķirtspējas 3 686 tūkst. punktu elektroniskais skatu meklētājs (EVF) nodrošina skaidru un detalizētu attēlu. Leģendārais ZEISS® T* pārklājums lieliski samazina atstarošanos. EVF attēli ir vienmērīgi ar kadru ātrumu 120 kadr./sek.21, lai jūs varētu viegli sekot pat ātri kustīgam objektam. Fluora pārklājums objektīva ārpusē nodrošina labāku aizsardzību pret netīrumiem.

5 asu attēla stabilizācija

Integrēts 5 asu attēla stabilizators nodrošina 5,0 soļu22 aizvara ātrumu. Pateicoties stabilajam tiešajam skatam monitorā, tajā variet komponēt pat ātri kustīgus objektus. (1) horizontālais slīpums (2) vertikālais slīpums (3) Pārveidošana

Ilgstošas darbības baterijas iepriecinās profesionāļus

Jaunizveidotais akumulators NP-FZ100 darbojas gandrīz divreiz23 ilgāk nekā iepriekšējais NP-FW50. Uzņemiet līdz aptuveni 480 fotoattēliem ar vienu uzlādi un vēl vairāk palieliniet kadru skaitu, pievienojot izvēles vertikālo rokturi (nopērkams atsevišķi), kurā ietilpst divas baterijas.

Dubultie multivides sloti, UHS-II atbalsts11

α9 ir divi datu nesēju sloti, no kuriem viens ir saderīgs ar UHS-II un paredzēts ātrai datu ierakstīšanai. Šī ierīce var nepārtraukti ierakstīt, atdalīt RAW / JPEG datus, fotoattēlus un filmas, ka arī kopēt no vienas kartes uz otru.

FTP fona pārsūtīšanas atbalsts24

Lai apmierinātu profesionālo vajadzību nekavējoties piegādāt attēlus, kamera atbalsta FTP failu pārsūtīšanu fonā fotografēšanas laikā vai pēc fotografēšanas.  Pārsūtīšanas metode un filtrēšana ir uzlabota, lai būtu vieglāk atlasīt pārsūtāmos attēlus.

Novērtēšanas funkcija11

Izmantojot vērtēšanas funkciju, jūs jebkurā laikā variet novērtēt fotoattēlus no 1 līdz 5 zvaigznēm un strādāt kopā elastīgāk. Fotoattēlus var vērtēt atskaņošanas ekrānā un izvēlētajai pogai piešķiriet funkciju.

Nepārtrauktas fotografēšanas grupēšanas ekrāns11

Uzņemto attēlu grupas var ātri apskatīt, iestatot nepārtrauktas uzņemšanas režīmu. Ierakstot datus, izvēlnes ekrānu var izmantot, lai mainītu iestatījumus25 un atjaunotu attēlus.

Labāks sniegums un „Mana izvēlne“11

Pievienojiet izvēlnes elementus „My Menu“, piekļūstiet kameras funkcijām ar izvēlēto pogu, izmantojiet kombinētās fotografēšanas un fokusa režīma ciparnīcas, lai ātrāk piekļūtu, izmantojiet AF-ON pogu, lai aktivizētu AF, un izmantojiet kursortaustiņu, lai mainītu AF punktus.

Fotografēšanas un fokusēšanas riteņi

Neatverot izvēlni, jūs variet tieši izvēlēties vēlamo fotografēšanas vai fokusēšanas režīmu. Slēdzami ritentiņi novērš nejaušu režīma maiņu lietošanas laikā.

AF-ON (AF ieslēgšanas) poga

Šī poga aktivizē AF fotografēšanas laikā un tiek iepriekš iestatīts fokuss, tāpēc jūs variet nekavējoties atbrīvot aizvaru, nepiespiežot AF līdz pusei.

Pagriežams priekš. un aizmugur. virzienā ritentiņš

Izvēlnē var izvēlēties priekšējo un aizmugurējo riteņu virzienu un griešanos.

3.0 tipa 1 440 tūkst. punktu LCD ekrāns

3.0 tipa augstas izšķirtspējas 1 440 tūkst. punktu LCD komplektācijā ietilpst skārienvadības vadības ierīces, elastīgs slīpums un „WhiteMagic™“, kas nodrošina skaidru skatīšanos spilgtā āra apgaismojumā.

Intuitīvas pieskāriena funkcijas

Izmantojot skārienjūtīgo fokusu, skārienpaneli11un „Touch Tracking“11 26 funkcijas, variet atlasīt un mainīt fokusu, ka arī kontrolēt objekta izsekošanu.

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Iesakām iegādāties kopā ar Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Rekomendējam kopā ar: Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Kopīgā informācija par: Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv
Preces ID: 7510405
Kategorija: Digitālās fotokameras
Preces svars ar iepakojumu: 0.6 kg
Preču zīme: Sony
Skats: Sony, sistēmas kameras
Tips: Sistēmas kameras
Visas šī zīmola preces: Visas Sony preces

Parametri

Izmēri: 127 x 96 x 63 mm
Svars: 0.673 kg

Video

Video ieraksta izšķirtspēja: 4k

Atmiņa

Atmiņas tips: SD / SDHC / SDXC

Papildus

Barošanas veids: Li-ion

Arī citi interesējās

Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv

Atsauksmes par: Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.
Šai precei vēl nav atsauksmju. Esiet pirmais - atstājiet atsauksmi par šo preci!

Jautājumi un atbildes par preci: Sony A9 Body, (ILCE-9/B) | (α9) | (Alpha 9). Melna

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Izvēlieties tēmu
Ierakstīt jautājumu
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.

Turpināt iepirkšanos

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.