Noderīgi padomi

Spēļu krēsli pie rakstāmgalda – 2019. gada TOP atklājums

Plašs sortiments spēļu krēsliem
18 12 2018
spelu kresli pie galda

Aktīvie spēļu entuziasti varētu apliecināt, ka uzvarai vajag ne tikai noskaņojumu vai ātru datoru, bet arī kvalitatīvu un ērtu krēslu. Šim mērķim tiek ražoti speciāli geimeru krēsli, kas orientēti gan uz efektīvāku spēli, gan uz labāku pašsajūtu. Ja tos līdz šim nav gadījies redzēt vai izmēģināt, tad tas var kļūt par jaunā gada atklājumu!

Spēļu krēsli: kādas ir to priekšrocības?

Spēļu krēslus varētu slavēt bez apstājas, taču būtībā jāizceļ tikai dažas galvenās priekšrocības, kuras šoreiz arī pārrunāsim.


Ergonomisks dizains. Visi zinām, ka ilgstoša sēdēšana bieži vien rada veselības problēmas, sevišķi bieži nākas sastapties ar stājas problēmām un mugurkaula sāpēm. Krēsli spēlēm palīdzēs izvairīties no visām šīm problēmām – to dizains ir pārdomāts līdz sīkākai detaļai.

Maksimāls komforts. Ja domājat, ka parastais krēsls ir arī gana ērts, tas nozīmē, ka jums vēl nav nācies izmēģināt gaming krēslus! Lielākā daļa modeļu ir ar papildu jostas vietas un galvas spilventiņiem, taču arī bez tiem šajos krēslos stundas paskrien nemanāmi – ja piedalāties ilgos spēļu turnīros, šo priekšrocību noteikti novērtēsiet.

Pielāgojas individuālām vajadzībām. Augstums, roku balsti, atzveltne – praktiski katru šo mēbeļu detaļu var koriģēt atbilstoši savām vajadzībām. Tāpat tiek nodrošināts ne tikai komforts, bet arī universālums, kas sevišķi noder tad, kad krēsls jādala ar mājiniekiem.

Kāpēc spēļu krēslu iesaka ne tikai spēlētājiem?

Kamēr amatieri vai profesionāli spēlētāji daudzas stundas pavada virtuālajā pasaulē, daudziem no mums dators vairāk saistās ar sēdošu darbu, pēc kura nomoka sāpes tik pat lielā mērā. Pievērsiet uzmanību, ka šie datorspēļu krēsli ir piemēroti ikkatram, kuram nākas daudz laika pavadīt pie datora – pareiza stāja un laba pašsajūta vienādi nepieciešami gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Kāds spēļu krēsls nepieciešams Jums?

Pieņemot lēmumu iegādāties spēlēm pielāgotu krēslu, nāksies izvērtēt ne vienu vien uzmanības vērtu modeli, taču būtībā jāpievērš uzmanība tikai dažiem būtiskiem aspektiem:

  • Lietotāja parametri. Katram spēļu krēslam ir noteikti svara (dažos gadījumos – arī auguma) ierobežojumi, tāpēc būtu jāpārliecinās, vai katrs ģimenes loceklis atbilst šiem standartiem. Šīm rekomendācijām parasti ir diezgan plašs spektrs, taču zināma rezerve neliks ciest kaunu.
  • Dizains. Kā jau pienākas, piedzīvojumu meklētājiem paredzētie spēļu krēsli pārsteidz ar spilgtām krāsām un pievilcīgu izskatu, taču šādi risinājumi piemēroti ne katram interjeram. Iespējams, ka jūsu mājās ir cilvēks, kurš par to pateikts – tādā gadījumā būtu vērts pameklēt alternatīvus variantus un kaut kādā mērā pielāgot krēsla krāsu pārējām istabas detaļām.
  • Izmēri. Vai šis aspekts jums būt aktuāls, tas būs atkarīgs no istabas izmēra: ja nākas rūpīgi plānot telpu, noderīgāks būs kompaktāks spēļu krēsls, taču pārējos gadījumos varat sevi neierobežot. Varat būt pārliecināti – izmēri sagaidāmo komfortu noteikti neietekmēs!
  • Ritenīši. Ja jums svarīgi, lai geimeru krēsls neskrāpē grīdu, izvēlieties krēslus ar gumijas ritenīšiem. Plastmasas ritenīši, kas parasti ir ļoti lētiem spēļu krēsliem, var radīt neērtības, taču ja zem krēsla uzklāsiet paklājiņu, no minētajām problēmām izdosies izvairīties.
  • Spēļu krēsla cena. Šo mēbeļu vērtība var atšķirties pat vairākas reizes, tāpēc lietderīgi izvērtēt, kādu papildu labumu par to saņemsiet. Paši dārgākie modeļi tiek ražoti no ļoti kvalitatīviem, izturīgiem materiāliem un bieži vien piedāvā vairāk funkciju – šāda spēļu krēsla cena atbilst kvalitātei, taču lēmums jāpieņem jums. Profesionāli spēlētāji komforta labā parasti ir gatavi atvērt naudas makus plašāk, taču citos gadījumos var pameklēt arī alternatīvas. 

Šie spēļu krēsli būs piemēroti katram, kurš vēlas nerēķinot laiku ērti pavadīt laiku pie datora. Apskatiet 220.lv interneta veikala sortimentu – šeit atradīsiet notiekošās akcijas un izpārdošanas, kuru laikā varat lēti iegādāties spēļu krēslus!

TOP piedāvājumi: Spēļu konsoles


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?