Izvēlieties valodu: EN RU
Mūsu Marketplace platforma ir jūsu tirdzniecības kanāls Baltijas valstīs un Somijā
"PHH Group" Marketplace ir lielākā e-komercijas platforma Baltijas valstīs un Somijā. Platforma darbojas 4 valstīs ar labi zināmiem nosaukumiem: "220.lv" Latvijā, "Pigu.lt" Lietuvā, "Kaup24.ee" Igaunijā un "HobbyHall.fi" – Somijā.

Pievienojieties tirdzniecībai, un jums būs atvērts tirgus ar 11.5 miljoniem potenciālo pircēju!
1. Iespēja palielināt pārdošanas apjomus
Garantēta klientu plūsma
Daudz bezmaksas un maksas reklāmas iespēju
2. Visa e-tirdzniecībai nepieciešamā infrastruktūra
Apmaksas par pārdošanu iekasēšana bez maksas
Visi iespējamie 220.lv piegādes klientiem veidi
Klientu apkalpošana katru dienu no 08:00-22:00, bez papildus izmaksām.
3. Palīdzība un atbalsts
Personīgais menedžeris un profesionāļu ieteikumi
Instrukcijas un mācību materiāli
Mūsu Marketplace ir pareizais veids, kā iegūt klientus Baltijas valstīs un Somijā
11.5 milj.
potenciālo klientu
1,5 milj.
aktīvo lietotāju
400 tūkst.
klientu apmeklējumi ikdienu
1,8 milj.
izpildītu pasūtījumu gadā

Vienkārši sākt: tikai 4 soļi!

1. Piereģistrējieties
Aizpildiet reģistrācijas formu un mēs ar Jums sazināsimies
2. Parakstiet līgumu
Apspriediet visus nosacījumus un parakstiet sadarbības līgumu
3. Sagatavojieties tirdzniecībai
Jums izveidotajā kontā ievietojiet preču aprakstus, fotogrāfijas un cenas
4. Pārdodiet un nopelniet
Izmantojiet personalizētus mārketinga risinājumus pārdošanas apjomu palielināšanai
Ērti izmantot placeholder
Preču ievietošana sistēmā
Manuāli pa vienai precei
Neierobežotu preču skaitu, izmantojot Excel vai Google Sheet
Izmantojot XML, pēc mūsu sniegtā šablona
Pasūtījumu pārvaldīšana
Pasūtījumus pārvaldīsiet Jums izveidotā kontā
Sekosiet pasūtījumu statusiem un analizēsiet tirdzniecības rezultātus
Apstrādāsiet preču atpakaļatdošanu
Preču piegāde
Pārvaldīsiet preču piegādes termiņus
Sūtījumu uzlīmes saņemsiet no 220.lv sistēmas
Pircēju pasūtījumus piegādāsiet uz centrālo 220.lv noliktavu
220.lv piegādās sūtījumus klientiem
Apmaksa
Apmaksu par pārdotajām precēm iekasējam un norēķināmies šādā kārtībā:
1.–15. mēneša datumā pabeigto pasūtījumu summu izmaksāsim Jums nākamā mēneša 5. datumā.
16.–31. mēneša datumā pabeigto pasūtījumu summu izmaksāsim Jums nākamā mēneša 20. datumā.
info
Svarīgi zināt
Preču cenas, atlikumu, atlaides, piegādes laiku varēsiet noteikt katrai valstij atsevišķi.
Preču aktivizēšanai nepieciešami EAN preču kodi (netiek piemērots rokdarbu kategorijai).
Pirmajai fotogrāfijai jābūt uz balta fona bez papildu atribūtiem. Katrai precei jābūt ne mazāk par divām fotogrāfijām JPG vai JPEG formātā.

Integrācija interneta veikaliem

Ātrākai un vienkāršākai tiešsaistes tirdzniecībai mēs piedāvājam izmantot mūsu integrāciju ar populārākajām interneta veikalu platformām – "PrestaShop", "OpenCart" un "WordPress". Šī e-sistēmas saskarne ļaus:

Ģenerēt XML failus un nodrošinās iespēju pārsūtīt datus par Jūsu pieejamām precēm un atlikumiem tieši „220.lv“ sistēmā
Vienkāršāka un ātrāka datu pārsūtīšana starp Jūsu interneta veikalu un „220.lv“ administratīvo vidi
Nodrošināt datu atbilstību un samazināt kļūdu iespējamību

Moduļus lejupielādei atradīsiet, piesakoties savā personīgajā „220.lv“ lietotāja kontā.

Opencart
Opencart
Wordpress
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai iespējams tirgot ne visās Baltijas valstīs?
arrow

Varat izvēlēties valsti, kurā vēlaties tirgot. Svarīgi pievērst uzmanību tam, ka sortimentu, cenas un piegādes laiku varat noteikt katrai valstij atseviški.

Vai līgums ir terminēts?
arrow

Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku. Pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar līguma nosacījumiem tikmēr, līdz puses (vai viena no pusēm) nolemj līgumu izbeigt. Izlemjot izbeigt sadarbību, saistības netiek piemērotas.

Vai sortimenta apjomam ir ierobežojumi? Cik dažādu preču varu ievietot?
arrow

Varat ievietot neierobežotu preču daudzumu.

Vai varu preces reklamēt, piemērot atlaides vai citādi izcelties no kopējā pārdevēju sortimenta?
arrow

Pieslēdzoties personīgajam kontam, varat patstāvīgi pārvaldīt preču akcijas un noteikt cenas (Discounts sadaļā). Mūsu komanda palīdz izvēlēties mārketinga risinājumus, lai nodrošinātu pastāvīgu pārdošanas apjoma augšanu.

Kā varu pārvaldīt saņemtos pasūtījumus?
arrow

Saņemtos pasūtījumus varat apstiprināt, pieslēdzoties personīgajam kontam. Sekojošie soļi: sapakot preces sūtīšanai, izdrukāt un uzlīmēt sūtījuma uzlīmi, kuru automātiski ģenerē mūsu sistēma.

Vai manu preču cenām jāsakrīt ar cita pārdevēja noteiktajām cenām, kad tirgojam vienādas preces?
arrow

Tikai jūs pārvaldāt savu preču cenas, t. i., nosakat preces pārdošanas gala cenu. Jūsu preču cenām nav obligāti jāsakrīt ar citu pārdevēju preču cenām.

Kā notiek rēķinu izrakstīšanas process?
arrow

Rēķinu par nopirktajām precēm klientam izrakstāt patstāvīgi vai izmantojot automātisku rēķinu ģenerēšanas rīku. Ja vēlaties pieslēgt automātisku rēķinu ģenerēšanu, sazinieties ar businesslv@220.lv

Kā pareizi iepakot sūtījumu?
arrow

Svarīgākais ir sūtījumus iepakot tā, lai preces netiktu bojātas vai pazaudētas transportēšanas laikā. Kad sūtījumus piegādājat uz mūsu noliktavu, iepakošanai izmantojiet kastes.

Pārdevēju atsauksmes

Jaunumi
Vai vēlaties pārdošanu pieaugumu par 40%?
Vai vēlaties pārdošanu pieaugumu par 40%?
Izmantojiet priekšrocības, ko piedāvā pakalpojums “Fufillment by Pigu”! Izmantojot “Fulfillment by Pigu”, jūsu preces tiks piegādātas nākamajā dienā, pat ja klients preces pasūtīs nedēļas nogalē, neatkarīgi no valsts, kurā pasūtījums tika veikts. Ātra piegāde ir viens no visvairāk motivējošajiem faktoriem pirkt, kas padarīs jūsu preces vēl pieprasītākas. Pamanām, ka “Fulfillment by Pigu” noliktavā uzglabāto preču pārdošanas apjomi pieaug par aptuveni 40%. Palieliniet pārdošanas apjomu, piedāvājot klientiem iespēju izņemt pasūtītās preces jau nākamajā dienā! Pakalpojuma apraksts Pakalpojums “Fulfillment by Pigu” (FBP) ir noliktavas, atlases, iepakošanas un piegādes pakalpojums, kas ļauj ātrāk un vienkāršāk izpildīt klientu pasūtījumus. Kā tas darbojas? Piegādājiet izvēlētās preces uz "Pigu.lt" noliktavu Viļņā. Preci uzglabāsim, un pēc pasūtījuma saņemšanas - atlasīsim un nosūtīsim klientam. Par ikmēneša pakalpojumiem izrakstīsim rēķinu. Prasības Pārdevējam, kurš vēlas izmantot FBP pakalpojumu, ir jābūt PVN maksātājam Lietuvā. Precēm jābūt marķētām ar svītrkodiem un jāatbilst preces produkta kartiņā norādītajiem svītrkodiem. Sūtījumiem, kas tiek piegādāti uz noliktavu, ir jāatbilst noteikumiem par iepakojuma standartiem. Produkts nedrīkst pārsniegt svara ierobežojumu, kas ir 80 kg. Izmēru kategorijas Iepakoto preču maksimālie izmēri un svars   Mazs Vidējs I Vidējs II Liels Svars Līdz 20 kg Līdz 20 kg Līdz 40 kg Līdz 80 kg Garākā mala 50 cm 120 cm 200 cm 220 cm Maksimālais malu kopējais skaits 100 cm 150 cm 360 cm 360 cm “Fulfilment by Pigu” cenu noteikšana Par FBP pasūtījumu apstrādi tiek piemērotas šādas maksas: preču pieņemšana uzglabāšana preču atlase un iepakošana klienta atgriešanas apstrādes maksa (pasūtījuma atgriešanas gadījumā) Cenas atkarīgas no preču izmēriem un svara. Papildu pakalpojumi Ja Jums nav iespējas uzrādīt preces ar identifikācijas svītrkodiem (svītrkodiem) vai vēlaties atgriezt preci no mūsu noliktavas, varam Jums piedāvāt papildus pakalpojumus: ● Preču identifikācijas koda (svītrkoda) uzlīmju līmēšana. ● Preču paņemšana no noliktavas ● Preču transportēšana uz Jūsu norādīto adresi.   Vai vēlaties uzzināt vairāk? Skatieties “Learning Fridays” seminārā. Vai vēlaties pasūtīt pakalpojumu? Sazinieties ar savu menedžeri.   
“Pigu” un “Hobby Hall Group” apvienoto uzņēmumu grupu sauks “PHH Group”
“Pigu” un “Hobby Hall Group” apvienoto uzņēmumu grupu sauks “PHH Group”
Uzņēmumiem “Pigu” un “Hobby Hall Group”, kas pārvalda vadošos tiešsaistes tirdzniecības centrus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā, tagad ir vienots nosaukums - “PHH Group”. “Uzsākot darbu zem “PHH Group” karoga, mēs turpinām iepriekš plānoto grupas apvienošanas procesu. Pagaidām izmaiņas grupas vadītajās vietējās e-platformās un interneta veikalu nosaukumos netiek plānotas,” norāda Daiņus Ļuļis (Dainius Liulys), “PHH Group” vadītājs. Šā gada jūnijā privātā kapitāla investori “Mid Europa Partners” apvienoja četru valstu populārākos interneta tirdzniecības uzņēmumus: “Pigu.lt” Lietuvā, “Kaup24.ee” un “Hansapost.ee” Igaunijā, “220.lv” un “Xnet.lv” Latvijā, kā arī “Hobbyhall.fi” Somijā. Viena no tuvākajām klientiem pamanāmajām izmaiņām būs preču migrācija starp grupas e-platformām Latvijā un Igaunijā. “Mēs plānojam, ka viss Latvijas interneta veikalā “Xnet.lv” pieejamais preču klāsts, aptuveni 220 000 vienību, jau tuvākajā nākotnē būs pieejams tirdzniecības centra internetā “220.lv” klientiem,” norāda D. Ļuļis. Igaunijas tiešsaistes iepirkšanās centrs “Kaup24.ee” pašlaik tiek papildināts ar interneta veikala “Hansapost.ee” precēm. Un jau drīzumā viss "Hobby Hall" produktu sortiments būs pieejams klientiem Lietuvā. “E-platformas un interneta veikalus vieno ne tikai preces, bet arī zināšanas – mūsu labākā pieredze un procesi, ko izmantojam ikdienas darbā,” atklāj D. Ļuļis. “PHH Group” pašlaik gatavojas atvērt Somijas interneta tirdzniecības tirgu Lietuvas, Latvijas un Igaunijas tirgotājiem. “Jau otro gadu pēc kārtas grupas tiešsaistes tirdzniecības centri maziem un vidējiem uzņēmumiem ir kalpojuši kā vārti uz tirdzniecību internetā. Tā kā Somijas tirgus ir trīs reizes lielāks par Baltijas tirgu, tā atvēršana var būt liels lēciens tiem pārdevējiem, kuri ir ceļā uz sava biznesa attīstību e-komercijā,” norāda D. Ļuļis. Pēc viņa teiktā, galvenais “PHH Group” mērķis ir stiprināt klientiem trīs svarīgus iepirkšanās faktorus: piedāvāt plašāko sortimentu, ātrāko piegādi un labākās cenas. “PHH Group” pašlaik pārvalda tirdzniecības centrus tiešsaistē un e-veikalus, kas kopā aptver vairāk nekā 4000 pārdevēju, vairāk nekā 2 miljonus preču un vairāk nekā 150 miljonus apmeklējumu gadā. Tiek paredzēts, ka pārdevēju skaits “PHH Group” pārvaldītajos interneta tirdzniecības centros sasniegs aptuveni 10 000.

Mūsu partneri

Mūsu marketplace tirgojas tūkstošiem pārdevēju. Un šis skaitlis nepārtraukti pieaug. Viņiem visiem nepieciešamas kvalitatīvas preču fotogrāfijas, apraksti, IT un citi pakalpojumi. Mēs sadarbojamies ar pārbaudītiem partneriem, kuri ir īsti profesionāļi savā jomā un spēj sniegt kvalitatīvus pakalpojumus mūsu pārdevējiem.

Integrācija, tīmekļa vietņu izstrāde

Grāmatvedības, biznesa vadības un finanšu risinājumi

XML partneri

Tulkojumi

Preču fotografēšana un fotogrāfiju retušēšana

Vēlaties piedāvāt savus pakalpojumus? Kļūstiet par partneri!

Pārdevējiem, kas pašlaik darbojas mūsu marketplace, ir nepieciešami šādi pakalpojumi:

Fotografēšana

Lai piesaistītu pircējus, pārdevējiem ir nepieciešamas augstas kvalitātes preču fotogrāfijas un fotoattēlu rediģēšanas pakalpojumi. Aizpildiet veidlapu

Tulkošana

Vai Jūs labi pārvaldat lietuviešu, krievu, poļu, latviešu, igauņu vai somu valodu? Lieliski! Mūsu pārdevējiem ir nepieciešami preču apraksti šajās valodās. Aizpildiet veidlapu

XML sagatavošana

Preces mūsu platformā tiek augšupielādētas, izmantojot XML. Tāpēc mēs meklējam partnerus, kas specializējas XML programmēšanā / izstrādē / labošanā. Aizpildiet veidlapu