LAIMĪGAJĀS STUNDĀS meklē preces par 1€!

Nepalaid garām! Meklē LAIMĪGAJĀS STUNDĀS preces par NEPRĀTĪGU cenu: 1€!

Laimīgo stundu preču noformējums ir šāds:

Kas jāzina esošajiem/-potenciālajiem klientiem par šo akciju:

 1. Laimīgo stundu preces tiek aktivizētas 220.lv mājaslapā dažādos laika periodos laimīgo stundu laikā. Sekojiet līdzi informācijai mājaslapā un jaunumu e-pastos.
 2. Laimīgās stundas preces tiks marķētas ar speciālo Laimīgo stundu zīmi un Laimīgo stundu intervāls tiks aktivizēts www.220.lv
 3. Laimīgās stundas  preces varēs iegādāties TIKAI veicot pasūtījumus interneta veikalā www.220.lv mājas lapā! Pasūtījumi, kas tiks noformēti pa tālruni vai SIA "Pigu Latvia" pasūtījumu saņemšanas punktos akcijā nepiedalās. Laimīgās preces var pasūtīt tikai internetveikalā 220.lv, Latvijā. Spēle neattiecas uz pasūtījumiem, kas tiek veikti "Pigu" grupai piederošajos internetveikalos - "pigu.lt" Lietuvā un "kaup24.ee" Igaunijā.
 4. Sekmīgi veicot Laimīgās stundas preces pasūtījumu Jums parādīsies informācija: Pateicamies, Jūs sekmīgi iesniedzāt pasūtījumu! Līdz ar to, ja Jūs spiežot pēdējo pasūtījuma soļa pogu “Pasūtīt”, nevarat noformēt pasūtījumu un Jums parādās info: Diemžēl šī prece nav pieejama, ziniet, ka pirms Jums jau to kāds ir paguvis iegādāties! Nepārdzīvojiet un gaidiet nākamo akciju “Laimīgās stundas”.
 5. Akcijā "Laimīgās stundas" var piedalīties tikai reģistrēti lietotāji,  kuri jau ir iegādājušies un veikuši vismaz vienu pasūtījumu vietnē 220.lv. Šis pasūtījums nevar būt akcijas "Laimīgās stundas" balva (īpašās cenas prece).
 6. Viens reģistrēts lietotājs laimīgās stundas balvu var iegādāties tikai vienu reizi gadā. Šis gada periods tiek skaitīts no brīža, kad saņemts pēdējais laimests un tika iegādāta prece spēles “Laimīgā stunda” laikā par īpašu cenu.
 7. Laimīgajās stundās iegādātā prece pircējam personīgi jāpaņem 3 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas. Pretējā gadījumā tā tiek bez brīdinājuma anulēta.
 8. Lai izslēgtu krāpniecību - ikvienam klientam, pie preces saņemšanas veikalā 220.lv vai izvēlētajā Latvijas pasta nodaļā, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kas apliecina to, ka viņš ir tas pats klients, kas iegādājies preci.
 9. Laimīgās stundas preces nav tiesīgi iegādāties interneta veikala 220.lv darbinieki un to ģimenes locekļi.
 10. Dāvanu medību preces nav tiesīgas iegādāties juridiskas personas.
 11. Interneta veikalam 220.lv ir iespējas jebkurā brīdī mainīt akcijas noteikumus.
 12. 29.03. no 14:00-17:00 - 10 preces 220.lv lapā būs pieejamas par 1€.
 13. Piegādes noteikumi par interneta veikalā 220.lv iegādato preču minimālo summu un svaru neattiecas uz Laimīgo stundu precēm.
 14. Iegādājoties preces Laimīgajās stundās, pircēji piekrīt, ka viņu dati (vārds, uzvārds)  un informācija par iegādāto preci tiks izmantoti SIA "Pigu Latvia"  tiešā mārketinga vajadzībām - norādīti uzņēmuma mājas lapā www.220.lv, uzņēmuma sociālā tīkla Facebook profilā, tiešā mārketinga izsūtnēs vai citos mārketinga kanālos. 
 15. Laimīgo stundu preci var iegādāties TIKAI 1 pircējs no vienas IP adreses. 

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.