Izvēlne

Blogi

05 01 2018

Labākie termometri zīdaiņiem un bērniem 

Jaunākie ģimenes locekļi ir daudz biežāk pakļauti slimībām, tāpēc ir jāparūpējas par atbilstošu ierī...

05 01 2018

Pudelīšu sterilizētājs – kādu izvēlēties?

Pudelīšu sterilizētājs, kas paredzēts zīdaiņiem, arvien biežāk sastopams mājās vecākiem – jo ikviens...

05 01 2018

Labākie matu stiprināšanas līdzekļi 

Ja Jūs vēlaties būt spīdīgu un veselīgu matu īpašnieks, tad to kopšanai pastāvīgi jāvelta laiks. Krā...

04 01 2018

Želeja, vasks, pomāde vai laka matiem – kas palīdz vīriešiem veidot frizūru?

Nevainojami ieveidoti mati rūp ne tikai sievietēm – arvien vairāk stiprā dzimuma pārstāvju arī rūpēj...

04 01 2018

Pirkstu virpinātājs Fidget Spinner – jauns favorīts bērniem 

Vēl pavisam nesen nevienam pat prātā nenāca, ka ir tādi pirkstu virpinātāji Fidget Spinner, bet taga...

04 01 2018

Atvaļinājums ar bērniem? Aksesuāri, kas noderēs pie baseina 

Ja Jūs esat ieplānojis atpūtu kopā ar bērniem, ļoti bieži izvēle tiek veikta par labu viesnīcai ar b...

04 01 2018

Autokrēsli – kā izvēlēties labāko? 

Ikviens autovadītājs zina, ka mazam bērnam, kurš atrodas automašīnā, jāsēž speciālā krēslā. Tomēr kr...

Kādēļ ir nepieciešams veltīt uzmanību apģērbam?


Mēs ģērbjamies tādēļ, ka vēlamies paslēpt no svešu acu skatieniem „kauna lietas” un aizsargātu ķermeni no aukstuma. Tomēr mēs visi labi saprotam, ka apģērba funkcijas ir daudz plašākas: jo ne velti cilvēkiem, kuri strādā konkrētā jomā, vai arī kādu pasākumu dalībniekiem pastāv obligāts nosacījums ievērot noteikto dreskodu, tostarp, stilīgi ģērbtu garāmgājēju vienmēr pavada ziņkāres un pārsteiguma pilni skatieni.


Tīrs un kārtīgs apģērbs – tas ir dabiski ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no viņa dzimuma, vecuma, izglītības vai sociālā statusa. Tā ir nepieciešamība. Tālāka īpašā stila veidošana – katra individuāla izvēle. Vieni pārmēru neiespringst un izvēlas pirmo, kas viņiem pagadās pa rokai – un nav svarīgi, vai tas ir tēva vecais svīteris, vai arī otras pusītes izvēlēts apģērba gabals. Tai pat laikā, citi skrupulozi analizē jaunākās modes tendences, veic regulāru apģērba veikalu plauktu „ķemmēšanu” un meklē vispiemērotāko variantu – jo pat veikalā nedrīkst ierasties šā tā saģērbies! Sievietes – tā ir grupa, kas jau tradicionāli savam ārējam izskatam ir pievērsusi daudz uzmanības. Taču mūsdienās arvien vairāk moderno vīrieši vairs nav vienaldzīgi, attiecībā par savu izskatu. Nevajadzētu viņus vainot netradicionālajā orientācijā vai arī pārmērīgā švītībā – ikvienam no mums ir tiesības pieņemt sevi vienīgo un patieso lēmumu: sakarā ar spogulī ieraugāmo savu atspulgu.


Nevienam nav nekāds noslēpums, ka šāda veida imidžs dod pamatu spekulēt, kas gan tas ir par cilvēku, kurš pat brīvdienās nešķiras no solīdas žaketes, jeb ģērbjas tā, ka vienmēr ir labi pamanāms pūlī. Saprotams, ka šādas spekulācijas ne vienmēr ir precīzas, taču, pēc apģērba mēs varam izdarīt secinājumus par cilvēka sociālo statusu un finansiālo stāvokli, par viņa piederību konkrētai cilvēku grupai, par viņa kaislībām, nostāju noteiktu jautājumu sakarā utt. Būtībā, patiesība ir tāda, ja Jums pat nav naudas maisa, bet Jums ir teicama gaumes izjūta, tad nevainojama izskata iegūšanas ceļš Jums ir atvērts. Taču apģērba īpatnības ļoti bieži pauž informāciju par cilvēka statusu un finansiālajām iespējām – diez vai daudzi bezdarbnieki varētu atļauties slavenu zīmolu apģērbu.


No rīta, stāvot pie skapja, cenšoties izlemt dilemmu, ko gan šodien uzģērbt, visbiežāk mēs atceramies par konkrētās dienas ieplānotajiem darbiem, par savu noskaņojumu, par faktu, ar kādiem cilvēkiem nāksies tikties utt. Apģērbs – tas ir varens ierocis, kas var ne tikai piešķirt pašpārliecinātību, bet arī palīdz izveidot apkārtējo viedokli par mums.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.